Wpis z mikrobloga

Ja też się podziele moimi miesięcznym wydatkami:
Czynsz (w tym woda, gaz, prąd itd) -800 ziko
Jedzonko -400 zl
Paliwo -200 zl
Multimedia - 100 zl
Żelki -100/200 zl
Inne bzdety jak ubrania, środki czystości itp. -100/700 zl
Kredyt - nie jestem aż tak głupi

Reszte oszczędzam, albo se kupuje coś o wiekszej wartości, jak instrumenty albo więcej żelek.

I tyle :)
#wydatki #finanse
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@welsu1001: chciałem powiedzieć dokładnie to co powiedziałem, inflacja już rośnie.

Zmienne stopy ma 99 procent bo inny kredyt jest zwyczajnie wyjątkowo drogi.

Za 30 lat oni będą mieć mieszkanie, ty emeryturę jak państwo da i będziesz wynajmował albo trafisz na ulicę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@welsu1001: jedno jest pewne, ty wyrzucasz co miesiąc pieniądze nie mają nic, ktoś z kredytem spłaca kapitał, a mieszkanie może sprzedać i spłacić kredyt. W ogólnym rozrachunku zawsze jesteś do tyłu.
@BajerOp: i to jest właśnie mentalność polaka. Popatrz na zachód. Tam wielu wynajmuje i jest luz, a w polsce zdecydowana więksZość MUSI posiadać mieszkanie bo inaczej "są stratni".
@BajerOp: chyba ja tobie wytłumaczę. Nie chcę być zrozumiany że jestem złośliwy. Po prostu nie rozumiesz mojej sytuacji. Jestem 20 paro letnim.facetem, który nie chcę być przywiązany do jednego miejsca przez hipotekę i nie chcę wogule być związany kredytem. Mam bufor pieniężny oraz pare rzeczy, które w razie kryzysu mogę sprzedać. Wolę mieć elastyczność finansową i z tym gdzie mieszkam, bo jakbym miał kupiony dom/mieszkanie to nie mógłbym tak po prostu