Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi jedną rzecz:
Idę sobie dzisiaj do #lewiatan , żeby kupić swojej #rozowypasek Pepsi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciała 1l, okej, ale patrze i tak:
1. Jest butelka 1l za 4.80zł (4.80zł/litr)
2. Druga butelka 0.85l za 3.80zł (4.47zł/litr) () Okej, rzadko się spotyka, żeby mniejsza gramatura kosztowała mniej za litr, niż większa. Ale wtedy wchodzi ON, cały na biało!
3. 2.25l za 5.50zł!!! (2,44zł/litr xD)

Teraz moje #pytanie : skąd taka rozbieżność? Czyżby #gretathunberg spowodowałaby podwyżkę ceny plastiku? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) A tak na serio to dlaczego litrowa butelka jest aż 2 razy droższa?

#logika #marketing #pepsi #cocacola

Pobierz Grucha2408 - Wytłumaczcie mi jedną rzecz:
Idę sobie dzisiaj do #lewiatan , żeby kupi...
źródło: comment_1582143365GSCUrcCwVBYRx63IxUVvIl.jpg
  • 5
@Grucha2408: przecież zawsze tak było w mniejszym lub większym stopniu, wydaje mi się również istotny fakt że do takiego lewiatana wchodzisz z ulicy po coś małego i raczej nie kupisz 2.5 litrowej coli żeby ją nosić ze sobą w torbie przez pół dnia więc weźmiesz małą nie patrząc na cenę, lewiatany czy żabki potrafią mieć naprawdę ceny z dupy na niektóre rzeczy, w dyskontach co innego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Którą wybrałeś?

@Pippo: Oczywiście, że 2.25l ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wydaje mi się, że litrowa jest lepsza do złapania w łapę, jak się leci na autobus czy w takich różnych sytuacjach. prawdopodobnie jest większe zainteresowanie litrowymi.

w sumie nawet Twoja różowa chciała litra

@Fiodor1353: Chciała, bo myślała o ilości, którą wypije dzisiaj (btw w ogóle się jej nie napiła :D)

@Grucha2408: przecież zawsze tak było