Wpis z mikrobloga

@RichKidOfSnapchat ja mam problem z agencjami taki ze działają nieuczciwie. Członkowi mojej rodziny na chama wbiła agentka i zaczęła robić zdjęcia mieszkania, mimo że jej podziękowano bo nie potrzebują pomocy przy sprzedaży, tego samego dnia mieszkanie pojawiło się wystawione przez agencje na którymś z portali.

W dodatku zaśmiecają skrzynkę ogłoszeniami. To w gestii społeczeństwa jest aby eliminować oszustów. Teraz masz wywalone a za jakiś czas to ciebie oszukają nie będziesz wiedział kiedy
@ButtHurtAlert ej ale to że chcą to nie znaczy że ktoś musi im je sprzedać xD Nie rozumie o co ta cała afera. Od zawsze jedni robili biznes na innych grunt to nie być frajerem i nie wierzyć nikomu na słowo. A jak się boisz że ktoś oszuka Twoja babcie to może poświęć jej więcej czasu i uświadom o takim procederze zamiast robić zdjęcia ulotkom i wrzucać na portal ze śmiesznymi obrazkami
@RichKidOfSnapchat: wystarczy poczytać o tym zjawisku, jest złe i tak jak piszą wyżej.
Cytuję jeden z artykułów: Zjawisko przyczynia się do utrzymania wysokich cen - m.in. przez działalność spekulantów brakuje mechanizmu, który pozwoliłby je obniżyć. Warto przypomnieć, że mieszkania w Polsce w ciągu ostatniego roku podrożały o 16 proc., a w ciągu trzech miesięcy o 5. Presja ze strony spekulantów z pewnością jest jedną z przyczyn tak sporych wzrostów.