Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki
Przychodzę do Was z pewnym problemem. Ze swoim niebieskim jestem już dłuższy czas, dogadujemy się w każdej sprawie, również w łóżku. Ja nie jestem typem dominującym, lubię jak mnie on poddusza, uderzy, ale nie widzę tego w swoim wykonaniu. Po ostatnim jego, jakkolwiek to brzmi, siadaniu mi na twarzy, powiedział, ze chciałby czuć się zdominowany przeze mnie. A ja się tego chyba po prostu wstydzę i jestem mało kreatywna. Bo co mogę zrobić, by mu się podobało? Mam mu płuc w twarz czy dawać klapsy jak on mi? I kluczowi; on nigdy nie mówi, ze w łóżku jestem kłoda, kochamy się przy każdej możliwej okazji, ale o ile nie mam problemu by zainicjować, to żeby go zdominować nie mam pojęcia xd Mam 18 lat, chłopak 20, obydwoje dla siebie jesteśmy pierwszymi partnerami jeśli chodzi o seks. Czy macie może jakieś pomysły jak kogos tak niedoświadczonego w tym jak ja? Wiem, ze mu bardzo na tym zależy, bym to ja przejęła inicjatywę, mogą być nawet porady odnośnie samego początku, rozumiecie. Co Wam się podoba albo chcielibyście by Wasza partnerka z Wami zrobiła?
Proszę o normalne komentarze, pomysły, porady, wszystko przejmę cieplutko
Co robić, by facet był wniebowzięty?
#zwiazki #seks #milosc #rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 19
Facet ma fantazje, różowa chce ją spełnić, a ty każesz jej zmienić chłopaka, to jest według ciebie normalne? XD


@Kieres: OPka napisała, że kompletnie się nie widzi w tej roli. Relacja sub-dom jest bardzo specyficzna. Ja sobie nie wyobrażam nawet na jeden raz zostać tym uległym, bo to jest zupełnie nie w mojej naturze, więc doskonale ją rozumiem. Mam dobrze dobraną pod tym względem partnerkę, która jest naturalnym sub'em. Jeśli OPka
Porównujesz jednorazowe zdominowanie w łóżku do relacji dominy i suba.


@Kieres: Jednorazowa dominacja to też jest relacja sub-dom, więc nie wiem dlaczego moje odniesienie do tego tematu wywołuje w tobie tyle emocji.

Nie zamierzam wchodzić z kimś, kto ogląda patostreamerów w polemikę, eot ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To nie wchodź, lol. xD W ogóle kiedy ja ostatnio postowałem pod pato? Widzę, że głęboko kopałeś żeby znaleźć jakieś