Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was potrafi pomóc w sprawie monitora? Szukam czegoś 1440p (chciałbym raczej zakrzywiony) w jakości obrazu jak telewizory OLED z LG lub monitory z Apple. Może być Samsung.. nie wiem czy te QLED Samsunga taki obraz dają bo nie widziałem obrazu na żywo. Na co patrzyć w specyfikacji? Czy ten się nadaje? A może jakiś LG?

https://www.samsung.com/pl/monitors/curved-wqhd-ch711/LC32H711QEUXEN/

#monitory #informatyka #ekrany #wyswietlacze #komputer #komputery #programowanie #cebuladeals #monitor
  • 19
jakości obrazu jak telewizory OLED z LG


@tommy199: Nie ma szans xD

QLED Samsunga taki obraz dają bo nie widziałem obraz


QLED to marketingowa nazwa matrycy VA z szerszą gamą kolorów. Czerń będzie nawet niezła (acz pewnie nierównomierna), a kolorki będą żywe, ale trochę nienaturalne i przesycone

Czemu nie 27 cali?
@mimp: nie wiem, sadzisz ze 27 cali lepsze niz 32 do pracy ? po prostu widzialem 32 zestaw Apple i wygladało spoko :) No to są jakies monitory na rynku, które dorównują tym z Apple? Nie ma nic kompletnie?
@lastro już się nad nim zastanawiałem ale nie wiem czy bym nie wolał 32 calowego 1440p normalnego niż ten szeroki i wąski . Chyba mimo wszystko padnie na coś z Samsunga Quantum ....
Ale myślałem też o 2x 27 lub 2x 32 :) Zamecze się tym dylematem...ale chyba większy porządek mieć jeden monitor niż dwie krowy ....