Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, z dwa tygodnie temu zacząłem z dnia na dzien delikatnie gorzej widzieć na jedno z oczu. Nic co powoduje bol lub uniemozliwia normalne funkcjonowanie, ale jednak dyskomfort jest i nie mija.

Byłem u jednego okulisty, który nic nie stwierdził. Poczytałem w necie i dokonałem samodiagnozy, która całkiem nieźle pasuje do mojego przypadku: pozagałkowe zapalenie nerwu wzrokowego, które może, choć nie musi, iść w parze ze #stwardnienierozsiane (ktorego przynajmniej dotychczas nie mialem diagnozowanego). Pytanie, gdzie sie udac? Na SOR ktoregos ze szpitali? Do przyszpitalnej poradni ktoregos ze szpitali? Do prywatnego okulisty albo neurologa? Moze macie cos do polecenia, bo ktos z Was przechodzil juz te droge lub zna kogos takiego kto ja przechodzil #warszawa here

Diagnozowac to sie moge prywatnie, ale juz leki to bedzie masakra samemu wykupowac, dlatego wolalbym akurat leki brac na NFZ - ze wzgledu na koszty. No chyba ze mi beda kazali czekac rok. Z gory dziekuje za pomoc.

Taguje jeszcze #zdrowie #okulistyka #sm #sr

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki, z dwa tygodnie temu zacząłem...

źródło: comment_1582094601V1oPKEUBJvGNON4p3nOt8s.jpg

Pobierz
  • 6