Wpis z mikrobloga

@milalulu: Do wszystkich zgromadzonych Mirabelek i Mirków. Robię #rozdajo !

Do wygrania własny portret malarski na płótnie.

-Obraz będzie wykonany przeze mnie: mila.madeart
-Technika: Akryl na płótnie 24/30cm
-Praca powstanie na podstawie przesłanego przez Ciebie zdjęcia, kogo tylko chcesz: możesz to być Ty, bliski, znana postać, zwierzę.
Losowanie 21.02.20 w piąteczek piątunio po 23 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-Wysyłka na mój koszt.
Plusujcie i zostawcie komentarz, to kto chcę?

#milamadeart #rozowepaski #niebieskiepaski #konkurs #portret #obrazy #malarstwo #rysujzwykopem #prezent #losowanie #malujzwykopem #mirabelkipolecajo #sztuka
milalulu - @milalulu: Do wszystkich zgromadzonych Mirabelek i Mirków. Robię #rozdajo ...

źródło: comment_1582054818ISgR0eimD8Q00dVAnWHCYn.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@milalulu: a ile sobie Szanowna Pani winszuje za taki portrecik, jeżeli by człowiek nie wygrał a i tak chciał?


@Arthaniel: jakby człowiek nie wygrał a i tak chciał to zapraszam na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°) po dobrych pieniądzach ;)
  • Odpowiedz
ile to kosztuje normalnie? ;> i jak będziesz losować?


@kolotego: Normalnie na cenę ma wpływ kilka czynników, trudność, technika, rozmiar, podłoże więc różnie to wychodzi ale myślę wyceniam atrakcyjnie dla zainteresowanego ;) No i zawsze można negocjować. Szczegóły na priv.
A losowanie jeszcze nie wiem w jakiej formię dokładnie przeprowadzę ( chyba wykorzystam podstronę maszyny losującej Mirkorandom http://mirkorandom.x25.pl/ ) i wyłonię zwycięzce z plusików ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz