Wpis z mikrobloga

Jakże smuci mnie kiedy kolejny raz czytam o tragedii na rynku matrymonialnym. Macie racje tragedia. Pośród tylu spermiarzy i wykopków wszedzie to samo. Podstażałe, nie męskie ulańce o kartoflanych mordach czerwonych od alkoholu, spojżeniu nieskalanym jaąkolwiek oznaką inteligencji i włosami, które grzebień i szczotkę widzialy tylko w sklepie. Masakra. Ostatnio z ciekawości spytałam fryzjerki czy przychodzą do salonu panowie. Wiecie, co powoedzialy, że najwięcej jest właśnie mężczyzn w typie waszych mitycznych oskarków. Takich kartoflańców nie ma prawie wcale. A potem znowu zdziwienie, że przecież oskarek ma wzięcie a ja nie. Na pewno to nie kwestia że zaiwania 5x w tygodniu na siłkę a na fryzjera wybiera coś więcej niż obcięcie mamusi lub fryzjer "tanie i dobre. Maszynką 10 nożyczkami 15" to na pewno nie kwestia tego, że kiedy ty z piwkiem w ręku wrzucasz kolejny post o hipergamicznej bestii Sandrze, Patrycji, Julce on leci na basen, bieganie, judo.
, mma czy inne. No po prostu niesamowite, że kobieta woli faceta, który robi coś więcej niż "wykop supervisor 24/7" taki facet nie musi nic spermic. Wchodzisz na profil a tam w zainteresowaniach: adidas, imprezy, kobiety, w---a, s-x. Żyć się odechciewa. Zdradzę wam sekret. To nie spermienie tylko wasz brzydki ryj, lenistwo i niecheć żeby wymagać czegokolwoek od siebie zamiast obwiniać innych tak odrzuca. Dziękuję za uwagę
#tinder #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 297
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Żeby zdobyć zainteresowanie różowych serio dużo nie jest potrzebne, wystarczy być schludnym i ogarniętym, nie śmierdzieć i nie mieć 25kg nadwagi


@maikeleleq: spełniam wszystkie te kryteria, a żadna nie jest mną zainteresowana.
  • Odpowiedz
ma szukać wśród sobie odpowiednich kobiet 1/10 jak ten facet z twojego zdjęcia po lewej a nie oczekiwać, ze jakaś atrakcyjniejsza nagle oślepnie


@Roza94: powiedz to kobietom, które z wyglądu są 2/10, a szukają przystojniaka 8/10, natomiast wszystkich poniżej odrzucają.
  • Odpowiedz
jak ktoś ma gadane itd, potrafi zaciekawić to ma większe szanse


@HumanTarget: Jak mam kogoś zaciekawić, jeżeli ta osoba w ogóle nie chce ze mną rozmawiać, mimo że nic o mnie nie wie i nie zamieniła ze mną ani jednego słowa? Jeżeli jest się odrzucanym na starcie, to żadne gadane nie pomoże.
  • Odpowiedz
Pokaż faceta, co tak sponsoruje, bo ja znam tylko tych co jojczą że na wszystko się składać po równo, nawet jak sami jedzą za dwóch

@Snap-Dragon: nie mam problemu z tym, by zapłacić za kobietę na randce, kupić jej jakiś prezent (nawet bez okazji) itd.

Chcę żeby facet był ogarnięty, dbał o siebie i nie był życiową niedojdą.

@Snap-Dragon: mam te wszystkie cechy, a i tak żadna nie
  • Odpowiedz
@deathfetish: @Snap-Dragon:

Pamiętam moje zdziwienie, gdy tuż po wbiciu na Wykop odkryłem te niekiedy, co tu ukrywać, dziwne wpisy. W sumie nie śledzę regularnie (prawie wcale), no ale jednak niekiedy wylewa się to do gorących. Nigdy w swoim życiu, jak kuźwa Boga kocham, nie spotkałem takiego typu mężczyzn jak typ wylewający pomyje na kobiety ogółem. I to nie jest tak, że będę bronił wszystkich kobiet. Bo nie bronię,
  • Odpowiedz