Wpis z mikrobloga

Gdyby się zdarzyło że Kubica musiałby zastępowac któregoś z kierowców w wyścigu i zdobyłby punkt to Russela na koniec sezonu chyba krew zalała.

Nawet nie mając etatu w F1 miałby Kubica więcej punktów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#f1
  • 11
  • Odpowiedz
@bobikufel: Nie wiem czy sugerował, ale nawet jeśli to nie dziwi mnie coś takiego u zawodowego kierowcy wyścigowego. Bardziej mi przeszkadza te jego PRowe owijanie w bawełne. Ja wolę kierowców którzy walą prosto z postu.

Ale to wszystko i tak pierdoły. Ważne czy jest dobry i Gekon chyba jest, więc trochę mu współczuje sytuacji w jakiej się znalazł.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rejestracjaniedziala: on jest dopiero na początku swojej kariery, nie może cwaniakować żeby nie zamknąć sobie jakichś opcji w przyszłości (nawet jeśli już pokaże co potrafi to trochę rigczu powinien zachować dla swojego dobra, patrz: Ferdek Alonso).
  • Odpowiedz
@MukaShower: A tam. Mercedes weźmie dobrego kierowcę i będą mieli gdzieś czy jest miły. Hamiltona trzymali razem z Rosbergiem przez 3 lata mimo ich toksycznych relacji i tego że ich spięcia przed kamerą PRowo wypadały słabo. I to Rosberg zdecydował o końcu tego duetu, nie Mercedes. Wolff w zeszłym sezonie zdaje się powiedział, że takiego Verstappena lepiej mieć u siebie niż u konkurencji. Że nie wspomnę o Schumacherze, który spędził tam
  • Odpowiedz