Wpis z mikrobloga

Najgorsze w tym gównie propagandowym jest to, że starsze osoby serio to łykają. Kiedyś moja babcia była bardzo spoko i można było z nią pogadać, w tym momencie naprawdę się wścieka jak się powie coś na tą władzę bo przecież w tv ciągle mówią że jest tak zajebiście a opozycja to złodzieje.

Radykalizm to straszne g---o.

#tvpis #bekazpisu
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Norwag93: Współczuje wam z całego serca. Rodziny się nie wybiera, na szczęście moi dziadkowie się na to nie nabierają, i razem ze mną są w-------i na to co władza robi i jakie kretynizmy wciska w TV.
  • Odpowiedz
@Norwag93: najgorsze jest to, że wielu starszych nie rozumie o czym mowa, a i tak powtarza te głupoty. Moja babka spytała ostatnio "a co to jest to elbeku...?" - chodziło o lbgt, po wyjaśnieniu jej samych liter trzeba było jej wytłumaczyć co to są te poszczególne orientacje, co skwitowała - "to tego się nie da leczyć?? No to trzeba tępić!!"
  • Odpowiedz
@Norwag93: oraz @chanelzeg: powinna was wydziedziczyć, ponieważ PiS dba o bombelki (500+), emerytów (13 emerytura) oraz walczy z nadwagą i alkoholizmem (podwyżka akcyzy na małpki oraz podatek "cukrowy")

  • Odpowiedz
@Norwag93: Trzeba z tym walczyć, widzę bardzo dużo wpisów gdzie mirki opisują podobne sytuacje jak u ciebie, że tvp zrobiło wodę z mózgu ich bliskim. Ale trzeba pamiętać, że odcinając się od nich i pisząc o tym na mirko wiele się nie zmieni. Bliskich trzeba na bieżąco uświadamiać, pokazywać im dokładnie gdzie i w którym miejscu są serwowane kłamstwa i półprawda. Ja ciągle próbuję moich rodziców przekonać, że nie jest
  • Odpowiedz
@Norwag93: dla moich teściów teraz najważniejszą sprawą jest by mojej 10miesięcznej córki nie porwał gender. Serio. Co przyjadą, to narzekanie że za mało różowo córka ubrana, że kitków nie ma itd. Kiedyś byli normalnymi ludźmi, od 3 lat z wiadomości oglądają tylko TVPis
  • Odpowiedz
@kiedysBedeNormalny: rodzice to odbierają bardzo personalnie, wytknięcie błędów TVP ich boli, zwłaszcza że wiedzą jak jest. Ale za bardzo w to weszli. Babcia niestety odleciała, nawet nie poruszam tematu, bo się wścieka, a jak się coś logicznie powie, to że to mi piorą głowę social media, bo tak w TVP mówią. Że po w internecie nas nagabuje żebyśmy atakowali PiS.
  • Odpowiedz
@Norwag93: u mnie to samo, za każdym razem jak gadam z ojcem o polityce to mogłabym bingo zrobić z tymi sloganami typu „a za peło”

Kiedyś mu wytknelam ze opowiadał mi jakie bzdury wciskali za PRL w telewizji i przykro jest patrzeć ze teraz tego nie widzi tylko dlatego ze to co mowia zgadza się z jego poglądami - bo tak kupili sobie jego głos XD

Mama to już zawsze
  • Odpowiedz
@Norwag93 z całym szacunkiem dla babci, ale jak jeszcze starszy łyka te farmazony, to jeszcze jakoś - takoś - owakoś można to zrozumieć/wytłumaczyć. Mnie JESZCZE bardziej przeraża kiedy te farmazony łykają młodzi ludzie... (°°tego nie potrafię w żaden sposób pojąć ()
  • Odpowiedz