Wpis z mikrobloga

Szukam auta rodzinnego 2+2 (7lvl, 9lvl), na co dzień miasto, raz na jakiś czas wypad z bagażami na wakacje. Preferuję auto z większym prześwitem, a to dlatego że do garażu dosyć stromy pojazd. Obecnie kombiacz z hakem przy obciążeniu po prostu wali w podłogę (z 2 razy hak był wymieniany). Dodatkowo dwa razy w miesiącu uderzamy do teściów "na wieś" a tam drogi są takie, że kombiacz miał wymieniany układ wydechowy :) Zakres cenowy ~60 000. Wiadomo im nowsze tym lepiej. Obecnie najbliżej mi to Kia Sportage III (2015). Widziałem auto na żywo, estetycznie mi pasuje. Nie zmierzyłem jedynie wymiarów bagażnika, który w tego typu autach, no cóż, nie grzeszy wielkością. Rozmiary bagażnika w 90% przypadków spełnią moje oczekiwania (z racji wieku dzieci nie będę woził wózków, itp.) ale mam wątpliwości do wyjazdów wakacyjnych. W związku z powyższym czy jakiś posiadacz takiego auta albo osoba mająca taką możliwość, mogłaby zmierzyć w centymetrach wielkość bagażnika coś jak na rysunku (https://tinyurl.com/rjff6za) ?

#samochody #motoryzacja #kia #sportage
  • 9
  • Odpowiedz
@robertx A czy ja gdzieś pisałem, że planuje 3 dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? Maksymalna długość 4,7 metra ze względu na ograniczenia garażu. Tak, kupuję auto na centymetry ¯\_(ツ)_/¯
@kradnolud
No mam: szerokość: 117cm, głębokość 80cm, wysokość 78,48cm. Mogę założyć że auto na rynek amerykański ma te same gabaryty co na europejski?
  • Odpowiedz