Wpis z mikrobloga

Mirki zazwyczaj ja staram się pomóc przy tematach związanych z wordpress/woocommerce ale dziś ja potrzebuję pomocy. Klient chce mieć w sklepie płatność kartą bez przekierowania na zewnątrz sklepu (czyli np. PayPal odpada). Jest możliwość postawić na stronie formularz w którym bezpośrednio będą podawane dane do karty? Czy musi być jakiś pośrednik który to obsłuży?

#wordpress #woocommerce #ecommerce #webdev
  • 7
@Markness: ciekawe ciekawe, nie wiem jak to jest rozwiązane w USA i na zachodzie ;p bo faktycznie każdy tam ma w formularzu na stronie podanie karty i heja banana.. podpinam się pod pytanie na przyszłość :)
@Markness
slyszalem ze PayPal (UK) nie zgadza sie na to tylko pozwalaja na przekierowanie na ich serwer w celu autentykacji i zaplaty, potem powrot na strone sklepu.
@Markness: @ShpxLbh: stripe.com, sa wtyczki do tego. to tez jest posrednik ale bez wychodzenia ze strony

ale nie robcie tego. z badan w naszej firmie wyszlo ze ludzie czesto rezygnuja z kupna gdy widza ze platnosc odbywa sie w obrebie strony. zreszta slusznie, bo wykradzenie danych takiej karty na stronie z woocommerce to niemal latwizna. i potem wlasciciel strony odpowiada prawnie za nieupilnowanie tego