Wpis z mikrobloga

Mam znajomych, którzy mają psa. Gdy mu się zakłada uprząż, to on się cieszy, bo już wie, że wkrótce będzie szedł na spacer. Ja mam podobnie, ale bodźcem nie jest uprząż, lecz majtki. I nie cieszę się na myśl o spacerze...

O co chodzi? Już wyjaśniam.

Gdy mieszkałem z rodzicami, matka kupowała mi majtki marki cottonworld. Mimo, że wyprowadziłem się z domu i od ponad trzech lat już sam kupuję sobie bieliznę, to jednak pozostaję wierny cottonworldom. Póki nie mam dziewczyny, a do bielizny rozbieram się jedynie w szatni na siłce przed innymi kolesiami, to nie czuję potrzeby, by chodzić w droższych majtkach.

Pojawiła się jednak w moim życiu sytuacja, która sprawiła, że kupiłem lepsze majtki. Tą sytuacją była pierwsza wizyta u divy. Wiem, że divie zależy tylko na pieniądzach i prawdopodobnie ma zupełnie #!$%@?, w co jestem ubrany, ale jednak trochę tak głupio mi było stanąć przed nią w cottonworldach za 5 zł. Bałem się również, że diva widząc biedaka w biedackiej bieliźnie, dostarczy gorszą usługę.

Kupiłem takie majtki z obcisłymi nogawkami, jak na picrelu po prawej stronie. Przez te nogawki były niewygodne, więc poza wizytą u divy w sumie założyłem je kilka razy i stwierdziłem, że nie będę w nich chodził. Wymyśliłem, że będą to majtki, które będę zakładał tylko na specjalne okazje - tzn. wtedy, gdy mam zamiar uprawiać seks. Gdy drugi raz szedłem do divy, też je założyłem.

W ostatni piątek siedziałem przy kompie prawie do rana i przez to w sobotę późno wstałem. Miałem zamiar zrobić pranie, bo skończyły mi się już czyste majtki i skarpetki, ale niestety jedna ze współlokatorek mnie ubiegła i zajęła sznurki do suszenia prania. Wieczorem zadzwonił do mnie kumpel. Powiedział, że ze znajomymi wychodzą do pubu i czy chciałbym do nich dołączyć. Nie miałem już czystych majtek, więc byłem zmuszony założyć te specjalne. Na sam ich widok się podnieciłem i dostałem erekcji. Przypomniała mi się sytuacja, gdy stoję przed divą, a ona mi je ściąga.

Pomyślałem o czymś innym, fiut zmniejszył się, ubrałem się i wyszedłem na spotkanie ze znajomymi. Samego spotkania nie będę opisywał, bo nie ono jest tematem wpisu, ale wspomnę tylko, że przy sąsiednim stoliku siedziały jakieś laski, a jedna z nich miała świetną figurę. Ubrana była w czerwony obcisły top z dużym dekoltem, czarną obcisłą spódniczkę mini, czarne rajstopy i czarne wysokie kozaki. Gdy wychodziły kilkukrotnie na papierosa, po prostu nie dało się nie odprowadzać jej wzrokiem.

Po zakończeniu spotkania wróciłem do mieszkania. Gdy się rozbierałem do snu, majtki znowu aktywowały skojarzenie z seksem. Znowu się podnieciłem i zacząłem myśleć o wizycie u divy. Wszedłem na #roksa, ale szybko wyszedłem, bo stwierdziłem, że przeglądanie zdjęć w ogłoszeniach byłoby złamaniem zasad nofapu. Wszedłem więc na #garsoniera i zacząłem czytać opinie o divach.

Jak to się skończyło? O tym już w następnym wpisie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#cottonworld #bielizna #modameska #divyzwykopem #stulejacontent #przegryw #psychologia
wyjzprz2 - Mam znajomych, którzy mają psa. Gdy mu się zakłada uprząż, to on się ciesz...

źródło: comment_1581979900pjH4yssEv5kq9Bn1GF2h71.jpg

Pobierz
  • 5
,,Na sam ich widok się podnieciłem i dostałem erekcji" ten fragment mnie rozbraja :D

Ogolnie to czytam te twoje historie z szybkich randek to ci zarazem wspolczuje i troche przesadzasz ze juz wiele rzeczy zakladasz z gory, ze nie wypali.