Wpis z mikrobloga

@konradowski1995: Ja mam średnio 4h sotu. Na samym LTE koło południa muszę ładować. Generalnie codziennie po południu musze ładować, bo rzadko kiedy wytrzymuje do końca dnia, chyba że wyłączam internety. Na wifi trzyma nie najgorzej, te 4h sotu można dobić na luzie.
@Marek1991: Osobiście dla mnie S10+ już ma zdecydowanie za duży ekran... Te 6.1 cala w S10 to już jest trochę za dużo, no ale może bym się zdecydował. S10e niby jest fajny gabarytowo, ale jednak baterie ma jeszcze mniejszą (niby sam telefon mniej zasobożerny, ale jednak).
S20 to jakieś porażki dla mnie, same wielkoludy. Xiaomi i ich seria mi 10... też nie wypuściło żadnego małego modelu. Może się zastanowię nad mi9se.
@Marek1991: a nad ip 11 też myślę. Ale odstraszają mnie te grube ramki. Serio, Apple niby takie zajebiste, do przodu itd. a te ramki to parę lat temu może byłyby spoko. :) Łezki albo dziury w ekranie, też mi się bardziej podobają niż ten notch. Z reguły flagowce z androidami mi się bardziej podobają (no chyba że Pixel :D).
Pomyślę. Tak naprawdę nie ma jakiegoś wielkiego wyboru. :)
@Marek1991: Haha, dokładnie. :D Ja od roku obserwowałem i czekałem na tego "następcę Iphone se". Liczyłem, że w końcu wypuszczą jakiś dopracowany model, fajny, współczesny itd. A się okazało, że to nie będzie żaden następca se, tylko obrzydliwa 9. :D
@konradowski1995: jeśli bateria dla Ciebie to istotna kwestia to ja mogę polecić ip 11 pro max. Bateria nie do zarżnięcia w ciągu jednego dnia. Używam dość swobodnie i zazwyczaj na koniec dnia mam koło 60%