Wpis z mikrobloga

@sadfasfgags432raf: wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Szafa23: póki co nie, może kiedyś do stuntu wrócę ;)
@kipowrot: całkiem fajny stan, widać że ktoś serwisował, plastiki całe, zaczepy całe, śrubki wszystkie, generalnie trzyma się kupy :) wiadomo, 20 letnie moto więc ma na sobie ślady używania ale w tej cenie to nie ma co wybrzydzać
@6cichy-Prowokator9: tak, kombi póki co odpuszczam bo mam plan jeździć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@xCinek: Chociaz w tekstyl i dobre buty zainwestuj, ja kupilem zbroje na lato do jazdy po mieście i sie spisuje.

To teraz podstawa do sprawdzenia, wymienienia olej z filtrem, naped, klocki, płyn hamulcowy, chłodniczy, lagi i moto bedzie nie do zajechania. Pozdro

@6cichy-Prowokator9: zbroja to średni pomysł na asfalt. To nie jest przeznaczone na tarcie po jezdni, tylko ma gleby w terenie przy niezbyt dużej prędkości.
@xCinek dokładnie tak jak pisze @6cichy-Prowokator9 mimo wszystko zainwestuj w odzież ochronną lub odłóż jazdę bez niej do momentu, aż jej nie kupisz. Od tego powinno zaczynać się zakupy, osobiście polecam kombinezony od Polskiej firmy Rebelhorn, sam mam taki konkretnie piston II, porządna bydlęca skóra i dobre wykonanie. Można dostać w fajnej kwocie taki kombiak
@GodSafeTheQueen: w zasadzie tylko f4i, ewentualnie myślałem 636 03-04 ale wiem, że f4i będzie bardziej uniwersalna i bardziej niezawodna więc na pierwsze moto jak znalazł. chciałem f4i sporta ale niestety nic ciekawego w okolicy nie było a obserwuję ogłoszenia od kilku miesięcy.
@Frontal: ja dałem 8400, za sporta musiałbym dać pewnie ~10 tys, no niestety (albo stety przy odsprzedaży) trzymają cenę :)