Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 114
No to jak to z tymi 100%? Od wpisu minęły dwa tygodnie a tu nic nie słychać o koronawirusie w Polsce. Aaaa pewnie zaraz napiszecie, że wirus inkubuje się 48 dni i chodzimy zarażając bezobjawowo.

Co ciekawe, większość foliarzy na tagu pouusuwała konta lub dostała bana ¯_(ツ)_/¯
#chiny #koronawirus #2019ncov
Pobierz
źródło: comment_1581930657ovNJBDh5XiNRZH0R4RUNsg.jpg
  • 14
@PeWuu: no tak, bo taki wirus gdy nielegalnie przekracza granice to w dyspozytorni Ministerstwa Zdrowia zapala się taka czerwona żaróweczka i załącza się syrena alarmowa. Skoro nic takiego nie nastąpiło to znaczy że go nie ma. Proste. A tak na serio, nie wiem czy w Polsce jest już ten wirus czy nie. Oficjalnie nie. Ale czy jesteś pewien że system badania i rozpoznawania chorych nim zarażonych jest w Polsce szybki i
@PeWuu: całkiem możliwe że wirus jest w Polsce nie mówię o tysiącach przypadków lecz np o 1 osobie i wystarczy że ta osoba zaraziła się np w Niemczech od jakiegoś tutysty i polska służba zdrowia nawet nie pomyśli o zrobieniu testu bo przecież nie była w Chinach

Zresztą czas pokaże
@Zhukov Dodaj do tego, że spamil na tagu #ets2 bo kilkadziesiąt razy dziennie samymi zdjęciami ciężarowki. Ja nie mam nic do tego ale no ilez można a zapytać po co to robi.. O Jezu ale gryzł, najlepiej na czarno i tyle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PeWuu: nie no, polska sluzba zdrowia przeciez wykryje od razu jak tylko wirus przekroczy granice xD skad mamy wiedziec ze wirus jest czy go nie ma jak nikt nie bada ludzi jak nalezy? Bo wieksze prawdopodobieństwo jest ze wirus tu jest