Wpis z mikrobloga

Halo #warszawa. Czy jest tu ktoś mieszkający na osiedlu Zacisze Wilno? Mam kilka pytań odnośnie tego osiedla i byłoby super, gdyby ktoś mógł udzielić odpowiedzi.
1. Jak wygląda kwestia porannych dojazdów do pracy? Czy pociągi są mocno przepełnione?
2. Jak ogólnie ocenianie osiedle?
3. Czy sąsiedzi są ok?
  • 12
  • Odpowiedz
@Limonkova: też tam szukam. Sensowne mieszkania strasznie szybko zaklepują zawsze z tych nowych etapów :/
Jeszcze warto tam obadać plan, że nowe etapy juz są coraaz dalej i niby 5min do wileńskiego się jedzie, a budynek stoi 10min z buta od stacji xd
Ale ogólnie spoko jest. Dołączylem do ich grupki na fejsie i sporo tam info ale tez odrazu widać ze na tych osiedlowych grupach to bez kitu głownie madki
  • Odpowiedz
@Limonkova: no też. Fajnie wyglądają te z ogródkiem też tylko nigdy tam nie byłem i ciekawy jestem czy ten poziom ogródka to poziom chodnika i każdy łazi obok czy moze troche podwyższony
  • Odpowiedz
@Limonkova: niee raczej. Ale w sumie to taki szybki moj pomysl z tym ogródkiem. Wolałbym ogólnie 3 pokoje, bo w sumie jak w jednym sypialnia a drugi to salon z kuchnią, to nawet gdzie biurka zabardzo postawic nie będzie mozna xd
  • Odpowiedz
  • 0
@ETplayer wiadomix :D mi by wystarczyły 2 pokoje ale z dobrze rozplanowaną przestrzenią. Marzy mi się taki schowek na chemie i różne mini zapasy itd. no i żeby w sypialni było miejsce na dużą szafę na ubrania. No i faktycznie, miejsce na komputer zdecydowanie by się przydało
  • Odpowiedz