Wpis z mikrobloga

@jiddlo: to chyba zawsze największy krindż wykopowy: ten motyw, gdy ktoś wrzuca foteczkę z komunikacji miejskiej, że jakaś dziewczyna przegląda mirko, albo teraz - jestem na randce, ale zaraz potem okazuje się, że ląduje fota z drugiej perspektywy, bo wiecie...hehe...mamy wspólnie konto na wykopie i jesteśmy taką cool fancy parką. tfu, najtańszy, gimnazjalny flex
  • Odpowiedz
jeeej jak widzę kawę o takim kolorze wody zamieszanej z piaskiem to mnie aż skręca. Wiem, że to latte/latte machciato i powinno tak wyglądać ale jak można pić mleko z kawą w proporcji 15:3. Ani to kawa ani mleko tylko taka szarawa ciepła pomyja. Bleeeh
  • Odpowiedz
@jiddlo: @snickers111a: wy sobie heheszki róbcie, ale jeszcze za singlowych czasów odwaliłem taką randkę osobiście. Wyswatali nas wspólni znajomi, dziewczyna ładna, fajna, dla piwniczaka jak ja - czysty diament, w dodatku jak najbardziej przyjaźnie nastawiona i zainteresowana.
Pierwsza randka na poważnie, w miarę elegancka knajpa, kwiatek na powitanie, wszystko ma się dobrze i tu nagle... telefon. Niestety, pracowałem wtedy (i nadal pracuję, ale w innym zakresie), jako inżynier wsparcia technicznego,
  • Odpowiedz