Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Toto, 07:00:01, Poniedziałek, 17 lutego 2020. Imieniny: Aleksego, Zbigniewa, Łukasza. Słońce podniesie się dziś o 07:05. Świecić będzie 9 godzin i 51 minut, w zenicie znajdzie się o 12:00 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:56. Ciemna noc zapadnie o 18:15, ale gwiazd można wypatrywać od 17:33.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Tot...
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to się mówi: Ciągnie wilka do lasu? Jeszcze skończy się tak, że to Wy szybciej będziecie w mojej okolicy, niż ja u Was ;-)
  • Odpowiedz
@Dddkop: również, udanego życzę o ile ktoś ci już nie puścił piosenki o braku deszczu w lasach rownikowej Afryki.

Wstałem i dalej nuda, kawę zrobię to może coś jeszcze dopisze.
  • Odpowiedz
@T1001: oj Ty kolego pokochałeś nas :) taki troszkę najeżony jesteś ale może z Ciebie coś pociesznego bedzie. Afryki nie musisz słuchać bo muzyki tu dość różnej, jedynie pamiętaj, że tu jadem wykopowym nie plujemy. To nie ten tag, nie ten wymiar.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@micke: dziś wyjątkowo bez wołania - jestem leniem i czuje zmęczenie po kolejnym dniu pracy. Szybko, co się u mnie działo.
W piątek byłem z żoną i młodym u lekarza na podejrzenia tego napięcia mięśniowego. Okazało się, że i ono ma miejsce i dodatkowo młody nie umie utrzymać prostej postawy, a w zamian za to wygina się na jedną ze stron. I trzeba to rehabilitować (niby nie trzeba, ale olanie tego to prosta droga do skrzywienia pleców i operacyjnego prostowania. Osobiście znałem dziewczynę, która miała tak kręgosłup skrzywiony i na niej ta operacja nie wyszła - ma garba i 132 cm wzrostu. Nie warto nadmiernie ryzykować). Jutro już pierwsza sesja prywatna - na NFZ terminy tak gówniane, że szkoda pisać (koniec maja. I na co oni biorą te pieniądze z mojej wypłaty skoro i tak jak przychodzi co do czego to jesteś w dupie?). Prawie 6 stówek za miesiąc w przypadku 2 sesji w tygodniu, połowa tego w przypadku jednej - jeszcze zobaczymy, czy damy radę robić ćwiczenia sami. Nie są trudne, więc jest szansa.
W sobotę zamiast oglądać skoki byłem w pracy - zasypka 9 metrów w piachu rzecznym (mimo tego, żadnej wody i piach suchy, niczym z Sahary) ostatniego kawałka kanalizacji. Klientem są termy rzymskie, budowane... zaraz obok drugich termów rzymskich. Ten sam właściciel, miejsce mi dobrze znane - w bloku dosłownie zaraz obok mieszka przyjaciółka mojej babci od jakiś 50 lat. Ale 12:10 był fajrant, także spoko i szybka stówka do kieszeni. A przy okazji - hehe, wreszcie dostaliśmy umowy o pracę xD Chociaż to i tak tylko i wyłącznie dlatego, że odwiedził nas pip i wypytał o nasze dane xD Podobno spółdzielnia z tych bloków obok się z nimi chce sądzić o drogę i służebność, więc szukają haka. A co ciekawe - jak się towarzystwo dowiedziało, że to inspektory, to... wszyscy oprócz nas z budowy uciekli. Ot, "wesoła" polska budowa po terminach.
Wreszcie mamy też pasujące adaptery do nosidełka - żona cudotwórca znalazła je na olx w Sosnowcu, pasowały, to nawet nie oglądałem, tylko dałem gościowi w ciemno hajs. Potem jeszcze "szybkie" naprawianie komputera u dziadka (wiadomo, skoro dużo siedzisz przed pc, to musisz się znać xD) i wieczór w domu.
Niedziela była już bardziej leniwa, ale no nie do końca - odwiedził nas kuzyn mojej mamy, a prywatnie najlepszy wujek, śmieszek (mimo tego, że go życie wyciorało solidnie) i tirowiec (nie, nie srający do żwira xD). Nie wiem, czy nie zostanie operatorem koparki, niczym ja. Byłoby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@TomTailor100: @Wejszlo: @Pjotsze: @Sikorka2017: @micke:
Wy tu rozmawiacie o piciu, a mnie nikt nie zawołał do tej rozmowy??? Tak się nie robi ()
Ale fakt pyrolandia trochę za daleko, ale jakbyście chcieli wpaść do Wrocławia to zapraszam. Tylko uważajcie na tramwaje #pdk ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
A tam, gadacie wszyscy, że daleko. Wsiadacie w pociąg IC i jesteście raz dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@buczubuczu: dostałam od niego wczoraj albo dzisiaj plusika, ale nie komentuje. Może micke dał go na czarną tak jak piszesz
  • Odpowiedz