Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Toto, 07:00:01, Poniedziałek, 17 lutego 2020. Imieniny: Aleksego, Zbigniewa, Łukasza. Słońce podniesie się dziś o 07:05. Świecić będzie 9 godzin i 51 minut, w zenicie znajdzie się o 12:00 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:56. Ciemna noc zapadnie o 18:15, ale gwiazd można wypatrywać od 17:33.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Tot...
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@T1001: Diss? Oj kolego, diss wywodzi się od disrespect i znaczy obraza. Poza tym, że Ty obraziłeś twórcę tego tagu, to nikt Cię nie obraził, dostałeś jasny sygnał, że jeśli Ci się coś nie podoba to możesz wyjść. Tak, więc takie nadinterpretacje możesz schować do kieszeni obok fajek. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@T1001: Ale kieszenie masz, chyba że chodzisz w kalesonach. Co jakbyś nazwał, tak naprawdę mało nas interesuje dlatego atencji szukaj u rodziców, sąsiadów, kota czy kogo tam sobie znajdziesz.
  • Odpowiedz
@TomTailor100: a daj mu już spokój, jeszcze rzuca tekstem o badaniach społecznych cokolwiek to tutaj oznaczało xD najważniejsze, że jest elitarnym wykopkiem który nie słucha toto, ale za to odpowiada we wpisie cartmana na temat drapania się po genitaliach i wąchaniu potem ręki. Kłaliti kontent ( ͡° ͜ʖ ͡°) zwykły troll co myślał, że go rozszarpiemy
  • Odpowiedz
@Wejszlo: Ja tam lubię czasami się poprztykać z trollami, uświadamiam sobie wtedy, że moje życie jest całkiem spoko, skoro to właśnie nie ja muszę wbijać na grupki i robić jakieś prowokacje, zamiast zająć się czymś co będzie pożyteczne lub przyjemne. ʕʔ
  • Odpowiedz
@Wejszlo: rozgryzles mnie, nudzi mi się, bardzo nie lubię tej piosenki bo mi Stachu puszczał to w Zuku w 2002 jak jechałem na roboty ziemne, liczyłem na lincz a wy tacy kulturalni. Ehh
  • Odpowiedz
@Sikorka2017 Do Poznania mam kawałek z Elbląga ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ale zapraszam do #elblag, mamy chyba jedyną w kraju pijalnie piwa pod kościołem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)(
  • Odpowiedz
@Sikorka2017: Ło matko pyrlandia to samolotem trzeba lecieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja się z Poznaniem nie lubię bo mi wstawia mandaty i blokady na kolo "za każdym przesłuchanym razem"
  • Odpowiedz