Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Toto, 07:00:01, Poniedziałek, 17 lutego 2020. Imieniny: Aleksego, Zbigniewa, Łukasza. Słońce podniesie się dziś o 07:05. Świecić będzie 9 godzin i 51 minut, w zenicie znajdzie się o 12:00 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:56. Ciemna noc zapadnie o 18:15, ale gwiazd można wypatrywać od 17:33.
  • 84
@micke: @Sikorka2017 @TomTailor100 @algus @Pjotsze @shitty_support @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @Dddkop @Dziesion @MalaGlupiaMiejscowosc01 @mobutu2 @unizony_czlonek @slabehaslo @buczubuczu @Dioddy @Kalmuk @rajjj

Hejoo, jadę właśnie z powrotem do mieszkania, w torbie cała tona jedzonka od mamy i znowu do roboty na popołudniu. Dzisiaj pierwsze korpo zebranie no i mam już sama pracować (do tej pory ktoś za mną siedział). Z jednej strony wiem, że to najlepsza droga do szybszej i lepszej nauki ale z
@micke: @Wejszlo: @bolorollo: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @algus: @rajjj: @unizony_czlonek: @AllGoesWrong: @rajjj: @Dddkop: @Dioddy: @buczubuczu: @mobutu2: @Dziesion: @Sikorka2017: @wyinwidualizowany: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Pjotsze: @shitty_support:
Dzień dobry wszystkim, już po targach więc melduję się wołając stałych bywalców. Z ciekawostek to mijałem w drodze na targi Pana w Corsie B, który odgryzł policjantowi palec. Taki to codzienny Poznań