Wpis z mikrobloga

Jestem totalnie zielony w konsolach, ale wiem że chce sobie kupić ps4. Znalazłem korzystna ofertę, gdzie facet ma tam baardzo dużo gier. I moje pytanie jest takie, jak to wygląda? Te gry są przypisane do jego konta? Do tej konsoli? Dysk 1Tb nie pomieści, aż tylu gier, nie są to wersję pudełkowe. Nie chcę żeby mi nagle te gry odebrano, nie chce też się dogagadywac z nim, że będę dzielić z nim gdy jako znajomi.
#pytanie #pytaniedoeksperta #konsole #ps4
  • 16
@GrochowskiAlladyn:

wiem że chce sobie kupić ps4


zastanów sie, bo jesienią wychodzi PS5 i bedzie miec wsteczną zgodnośc z PS4

Te gry są przypisane do jego konta? Do tej konsoli?


Zależy. Gry na płytach nie są przypisane do niczego. Cyfrówki i DLC do wszystkich gier(równiez tych na płytach) są przypisane do konta PSN. Do tego jak masz płytę z innego regionu(np. import z Japonii), to konto musisz założyć w danym regionie
@GrochowskiAlladyn: wlasciciel oferuje konsole z milionem gier no to jak da ci wszystko w pudelkach z plytami to sie oplaca :) a pewnie ma jakies konto albo konta albo #!$%@? wie co wiec te jego gry sa nic nie warte :)
@GrochowskiAlladyn pewnie mówisz o tym kolesiu, co się przewijał tutaj kilka razy, ma kilka takich ofert? jak chcesz, to zaryzykuj, ale na bank tu chodzi o rozdzielanie tych samych licencji na kilka osób i nie można być wtedy pewnym na jak długo ci je udostępni, zrobią mu nalot na chatę to jeszcze ciebie będą na świadka wołać, bo nie można sprzedawać konsoli z grami cyfrowymi, ale posiadanie takiej kolekcji na dzień dobry
Rozmawiałem z człowiek od tej konsoli, on ma te gry przypisane do konta jakiegoś głównego swojego, a do tego konta ma inne konta które mają dostęp do tych gier, że w tej możliwości nie ma możliwości zbanowania bo nie dzieje się tu nic złego.