Wpis z mikrobloga

Skiśniecie mirki. Mój stary #janusz górnik na emeryturze wymyślił, że zapisuje się na studia informatyczne o profilu #programista15k bo wyczytał w internetach, że piniendze duże i robota jest. Niby nie byłoby w tym nic śmiesznego, że zamiast siedzieć na dupie facet się chce przekwalifikować, ale on nawet nie umie systemu zainstalować, ani jakiegokolwiek programu ściągnąć i zawsze truje o to dupę. Nie da mu się wytłumaczyć, że się tylko ośmieszy, bo ma państwowe komusze myślenie "synek jak papier mi dadzo to logiczne, że robota byndzie". Cały czas robię kółka po pokoju próbując rozchodzić tę żenadę.
#zalesie
  • 12
  • Odpowiedz
  • 4
@AndrzejBreivik odbije sie na pierwszym semestrze jak zobaczy ze 99% roku to pryszczate gnojki które gadaja o jakis fortnajtach i ceesie a on nic nie ogarnia.
Zostaw, to będzie piękne
  • Odpowiedz
@Canova: @Zielonka696969: Ja wiem, że sam odpadnie, ale jak próbuję sobie zwizualizować jaki tam się cringefest odjaniepawli to chce się zapaść pod ziemię. Jeszcze on jest typowym komuchem całe życie na państwowym głosuje na razem i obraża "prywaciarzy" patrząc w tv. On tam się przecież pobije z jakimś wolnorynkowym kucem
  • Odpowiedz
@AndrzejBreivik: Niezłe wsparcie ma od syna, człowiek nie chce ewidentnie siedzieć na dupie i pobierać emeryturę tylko jeszcze czegoś nowego się nauczyć a ty zamiast go wspierać to jeszcze z niego szydzisz w internecie. Prawdziwy z ciebie syn.
  • Odpowiedz
Skiśniecie mirki. Mój stary #janusz górnik na emeryturze wymyślił, że zapisuje się na studia informatyczne o profilu #programista15k bo wyczytał w internetach


@AndrzejBreivik: A co w tym do skiśniecia? Codziennie to samo czytam na wykopie, tylko że tutaj programistami chcą zostać jakieś randomowe wykopki, bo wyczytali dokładnie to samo.
  • Odpowiedz