Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Prawik manlet 26 lvl here i drugi raz w przeciągu 1,5 roku zadurzyłem się w wyższej od siebie loszce. Nie dość że i tak gram na ultra hard mode, to jeszcze mój mózg dokłada mi do tego dodatkowe problemy... Skąd to się bierze? Jakiś atawizm mający wyrównać do średniej wzrost potomstwa? Oczywiście nic z tymi zauroczeniami nie robię, bo wiem że to nie wypali. Pierwsza z tych różowych, wyższa ode mnie z 5 cm, wie że mi się podoba, ale ja jej nie. Tego tematu nie podejmowaliśmy, wiem o tym od wspólnych znajomych. Całe szczęście ostatnio jej nie widzę zbyt często i nie ma krindżu. Z kolei drugą różową poznałem w pracbazie. Jest jeszcze wyższa od tej pierwszej. Staram się jej unikać by uniknąć kwasów w robocie, m.in. dlatego nigdy się o tym nie dowie. Zresztą za wysoka liga, oprócz większego wzrostu jest starsza o kilka lat, ma dużo większe zarobki, pozycję itp. Coś przestawiło mi się chyba we łbie, bo kiedyś raczej nie myślałem o wyższych w takich kategoriach, a teraz nie miałbym problemu nawet z loszką wyższą o 10 cm (o ile nie jest gruba). Moja pierwsza i największa nieszczęśliwa miłość miała jakieś 155 cm. O co chodzi, prawictwo siada mi na mózg i stopniowo mam coraz mniejsze wymagania, aż skończy się na grubych karynach z Żabki z bombelkiem w pakiecie?
#tfwnogf #przegryw #wzrost #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Prawik manlet 26 lvl here i drugi r...

źródło: comment_1581844086gu3TPD0vD8CrL99d0sJsEV.jpg

Pobierz

moglibyście być z wyższą od siebie różową?

  • tak 50.3% (81)
  • nie 34.2% (55)
  • nie wiem / sprawdzam / homo lub różowa here 15.5% (25)

Oddanych głosów: 161

  • 10
  • Odpowiedz
Zresztą za wysoka liga, oprócz większego wzrostu jest starsza o kilka lat, ma dużo większe zarobki, pozycję itp.


@AnonimoweMirkoWyznania:
O co chodzi z tą różnicą zarobków, wydaje mi się to kompletnie nieistotne. Bratowa ma około 3 razy wyższe zarobki niż brat 3k to 10k i są ze sobą szczęśliwi od 8 lat, drugi dzieciak w drodze. Ba, mam wrażenie, że to jej ciągle bardziej zalezy na związku niż jemu. On
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli były by jakieś kwasy w robocie to tylko z tego tytułu, że jest p0lką, albo #!$%@? sobie coś w głowie, że chodzi Ci o posadę. W momencie odrzucenia przez potencjalną partnerkę warto po prostu jej pokazać, że już się o nią nie starasz i nawet Ci nie żal. Poczucie wstydu też napędza niektóre świnie i daje im do zrozumienia, że są wyższą ligą. Nie wyjdzie Ci to olej
  • Odpowiedz