Wpis z mikrobloga

Białystok niestety dlatego że miałem daremną średnią na studiach inżynierskich. Dodatkowo kierunek który kończyłem nie dał mi uprawnień do projektowania. Chyba jednak w takim razie pomyślę o zaocznych na PW.
@garbaty_menel ogarnij sobie najlatwiesze zaoczne studia magistersie jakie tylkobsie da np na PŚK i jednoczesnie pracuj. Uczelnia nic ci nie da poza zmarowanymi godzinami na hydraulice i matmie. Jak tylko się interesujesz tym co robisz to pracując w zawodzie nic cie nie będzie ograniczało w zdobywaniu wiedzy i doświadczenia.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@garbaty_menel: ja kończyłem is na pb. Kierunek jak kierunek, jak ci potrzebne uprawnienia bez ograniczeń to musisz mieć mgr inz. Chyba, że coś się zmieniło, bo zmienia się często. W Białymstoku 6k netto to szklany sufit jeżeli chodzi o projektowanie. Na budowie pewnie realne, ale dużo godzin i praca w różnych miejscach.
@LazyInitializationException Został mi już tylko jeden semestr, w firmie ciągle czekają aż przejdę na cały a w rzeczywistości w wakacje robiłem jak cały. Niby słabo ale w przeciwieństwie do mojego kumpla mam weekendy dla siebie a mniejszy hajs rekompensuje mi najwyższe stypendium rektora za osiągnięcia więc nie żałowałem wyboru ani przez sekundę. Najbardziej podoba mi się kumulowanie urlopu, którego nie muszę brać przez wyrabianie normy w inne dni (