Wpis z mikrobloga

Nowy smakołyk w #kfc - Dream Burger. Reklama pokazuje jak polewany jest cały gęściutkim sosem serowym. I tak podobno jest w rzeczywistości (screen w komentarzu) - dostaniemy do zjedzenia go rękawiczki i fartuszek ( ͡º ͜ʖ͡º). Już rozumiem to pytanie "czy dasz mu radę?". Chodzi chyba o to, czy dasz radę go zjeść tak by się nie #!$%@?ć xD. Ja myślę, że babrać się w fastfoodzie za 35zł jak dziecko w kałuży z błotem niezbyt zachęca mnie do kupna, a was ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
#jedzenie #jedzzwykopem #fastfood #heheszki
Pobierz
źródło: comment_1581827959QBB18lazMtogBAGKTWCzdc.jpg
  • 102
@Jergen eee raczej nie reklamujemy tego innym bo piszemy w zamkniętym dosyć gronie, a w dodatku leci tu sam hejt i ci co już spróbowali hejtują najbardziej, więc chyba wzrostu sprzedaży nie będzie, a zatem i premii większej :)
@Melt: Nie ma sprawy, może jeszcze coś mi przyjdzie do głowy. Nie bylem w jakoś super ekstra wielu miejscach, ale te co popularniejsze i bardziej polecane staram się odwiedzać najpierw
@KozakCzerwony: Niby tak ale nie do końca.
1. Zasada PR: nie ważne co o Tobie mówią, ważne by poprawnie pisali Twoje nazwisko...
Jest to dość zamknięta grupa, fakt ale skoro nie jadam w KFC, a temat do mnie dotarł to jednak jakiś efekt jest. Ponadto mimo wszystko większość osób będzie chciało spróbować tego "dzieła" więc pieniądze wydadzą...
@Jergen
@KozakCzerwony

Też sceptycznie jestem nastawiony. W KFC raczej promki za 7zl (glownie 2 miale tortilki), kubełek za dychę albo oststnio odkryłem mega pocketa który siada jak złoto i ma sos o smaku starych laysow o smaku kurczaka z przyprawami ( ʖ̯)

Co jakiś czas kfc ma te wynalazki i chyba ani jeden nie był dobry