Wpis z mikrobloga

Nie nadazam, co sie zaangazuje w jakas afere to zaraz nowa. Ten rok na wypoku #!$%@? jak szalony
3 wojna swiatowa, ja juz zaczynam wykupywac fasole w puszkach, na wykopie w gronie ekspertow debatujemy czy atak zaczynac od poludniowowschodniego pasu gor czy lepiej uderzac z powietrza a tu dzwoni kolega z mirko:
"Ej Mati wojna juz niewazna bo smiertelny wirus gorszy niz ebola trzeba zrobic szybkie szkolenie z medycyny epidemiologicznej bo swiat sobie bez nas nie poradzi" no to jeb 5k zl na przyspieszone szkolenie w tym wlasnie temacie. W miedzyczasie na wykopie w grupie ekspertow probujemy przewidziec droge rozprzestrzeniania sie wirusa oraz debatujemy nad najlepsza szczepionka a tu telefon:
"Ej Mati zostaw tego wirusa bo taki doktor Zieba szarlatan sprzedaje wit c za 500zl i kaze ludziom wstrzykiwac wode utleniona, trzeba go zniszczyc zanim on zniszczy Polske"
No to 5k za epidemiologie #!$%@? bo trzeba przeciez ratowac kraj. Na szybko tylko w grupie ekspertow z wykopu sprawdzilismy ten caly perhydrol no i zgadza sie - smiertelny. Wiec pelna mobilizacja atakujemy Ziebe z wszystkich stron, zaangazowany nawet tag #wyrobyzeszkla Zieba sie poddaje i gdy juz ma machac biala flaga, dzwoni telefon:
"Mati widziales?"
Co?
"Lichocka pokazala calemu narodowi faka nie mozemy pozwolic zeby przekazali te pieniadze Kurskiemu, ludzie na raka umieraja a oni na propagande chca dac. Czerwony alarm"
No i zaczyna sie, zapisuje sie na politologie wieczorowo zeby miec ostre jak brzytwa argumenty podczas dyskusji w gronie wykopowych ekspertow, wychodzac z pierwszego zjazdu widze ze dzwoni telefon:
"Ej Mati gosciu zbieral kase na corke bo ma raka i on wyobraz sobie kupil za te 600 tys tabletki antykoncepcyjne i naswietla ja jakas lampa od Zieby, trzeba go udupic, rozumiesz Mati on nasza kase na gumki wydal!"
Na szczescie temat Zieby juz mam lizniety wiec tylko lekko sie doksztalcic w temacie kuracji hormonalnych i juz jestem gotowy na kolejny boj i polemike z grupami wykopowych ekspertow.
#!$%@? telefon mi znowu dzwoni...

#wykop #iran #jerzyzieba #2019ncov #4konserwy #robertt1969
  • 6