Wpis z mikrobloga

@dzordzyk: A co ma jedno do drugiego. Mnie osobiście #!$%@? takie protekcjonalne podejście i podkreślanie swojej wyższości, bo przecież ona jest po studiach. Nie mówię konkretnie o tym filmiku.
@franaa: Stary, właśnie sam sobie zaprzeczyłeś ;-) Ona w żaden sposób nie podkreśla swojej wyższości w kwestii, że ona wie a Ty nie. Ona ŻARTUJE, czy to tak trudno zauważyć? ;) Wywyższa się po studiach? Też niezły żart :D Uwielbiam takie burze o nic, bo przecież jak kobieta ma specyficzne poczucie humoru to od razu się wywyższa. Zaiste rozumowanie ;)
@dzordzyk: wybacz, ale sie z Toba nie zgodze. a z bardzo prostego powodu: jest sztuczna.

nie jestem żadnym pijarowcem ani znawcą marketingowym, ale dam sobie rękę uciąć, że ten kanał jest przez kogoś sponsorowany. bo?

1. prowadząca zostala wyhaczona przez jakąś agencję. sama tych programów nie układa, co czuć i widać.

2. klon AdBustera i Polimatów. Ktoś wyczuł trend na YT i chce jechać na tym samym wózku.

3. profesjonalne udźwiękowanie,
@dzordzyk: Powiedziałem, że nie mówię o tym filmiku. Była w którymś filmiku scena gdzie pada tekst "...ale nie wszystkim się chciało studiować, to teraz przynajmniej ma kto śmieci wywozić" czy coś w tym guście. Rzeczywiście. Boki zrywać.
@n00b: Twoja nauczycielka też rzucała takimi żartami? Jeśli tak to zazdroszczę :)

@Nadrill: A przepraszam bardzo, od kiedy wypromowanie przez kogoś oznacza sztuczność? No i co, że sponsorowany, mi odpowiada forma i poczucie humoru prowadzącej :)

1. Ale ten argument w ogóle do mnie nie trafia, ja oczekuję strawnej formy i taką otrzymuję.

2. Tematyka jednak z grubsza inna. Myślałem i wciąż myślę o założeniu kanału naukowego o Computer Science
A przepraszam bardzo, od kiedy wypromowanie przez kogoś oznacza sztuczność? No i co, że sponsorowany, mi odpowiada forma i poczucie humoru prowadzącej :)


hmm faktycznie ma w ulubionych SciFun, Kotarskiego i kogośtam jeszcze. teraz kwestia: czy to jakaś znajoma, czy metodą na starego Rocka: podepnę się pod znane kanały aby siebie wypromować.

2. Tematyka jednak z grubsza inna. Myślałem i wciąż myślę o założeniu kanału naukowego o Computer Science - też nazwałbyś
@Nadrill: Ta machina jednak jeszcze nie dała jej takiego boomu jak można by się spodziewać, ma na razie coś około 7k subskrybentów. No cóż, pożyjemy zobaczymy, mi się podoba forma krótkich przeplatanych sporą dawką humoru odcinków. Nie czuję poirytowania kobietą w ogóle, bo wiem, że ciśnie humorystycznie non stop, sam trochę taki 'postrzelony' jestem ;]