Wpis z mikrobloga

@slodziak: Nieważne, jak ich nie poprę będę uchodził za faszystę. A jestem taki słaby że nie przeżyje braku znajomych, jestem z nimi!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@slodziak: w sytuacji w ktorej kobieta musi skorzystać z antykoncepcji lepiej żeby z niej skorzystała - tym bardziej że jeśli ma problemy finansowe nie pozwalające jej na taki zakup to urodzenie dziecka będzie wiązało się z jeszcze większą biedą - a tego każdy chce uniknąć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@slodziak: Wiem, i wiem też że wypadki się zdarzają - jak np pęknięta p----------a i tym podobne. Każdy przypadek w którym osoba nie kupi tabletki "awaryjnej" że względów ekonomicznych będzie kosztować państwo i wiele więcej niż refundacja takiego
  • Odpowiedz
żeby k---a nie znajdować zwłok noworodków w beczkach po kapuście


@chixi: no tak, pojedyncze przypadki sprzed (15?) lat to odpowiedź czemu z podatków ma lecieć na antykoncepcje

hmm... sugerujesz, że patologia wrzucająca dzieci do beczek będzie korzystać z refundowanej antykoncepcji?
  • Odpowiedz
@chixi: w każdym markecie są p----------y po 5-10 zł za 3 sztuki (w necie 2-3 razy taniej), tabletki/plastry bez refundacji to blisko 30-50 zł/msc

TAK, LUDZIE W TYM KRAJU NEI MAJĄ DOSTĘPU DO ANTYKONCEPCJI, JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE DOSTĘPNA DLA BURŻUAZJI
  • Odpowiedz
są w tym kraju ludzie żyjący poniżej minimum socjalnego


@chixi: ile z takich osób ma ten problem przez a-----l? godzina pracy za najniższą krajową rozwiąże problem z podpaskami

pomijam już dywagacje nad tym czemu ja mam finansować cudzy okres+koszty biurokracji+koszty wzrostu cen podpasek (bo takie byłyby przy finansowaniu ich)
  • Odpowiedz