Wpis z mikrobloga

Ktoś wrzuca fakturę, którą @robertt1969 sam wcześniej opublikował: RODO, Stalking, policja, zgłasza wpisy do moderacji.

Ktoś chce aby podał nazwy lekarza który zlecał biorezonans czy kupno witamin z MLM: "pisałem że z ŁODZI tyle musi wystarczyć no i neurolog".

Beka z Ciebie robson69 (i wykopków ciebie broniących), że tak niby chcesz walczyć o zdrowie i honor, ale sam kryjesz ludzi, którzy oszukują i narażają zdrowie innych.

#afera #pomagamypaulinie #robertt1969
Pobierz matixrr - Ktoś wrzuca fakturę, którą @robertt1969 sam wcześniej opublikował: RODO, St...
źródło: comment_1581772595YXgP8ZYqwPtRvS6M04wCph.jpg
  • 12
i dobrze zrobił że nie podał tych danych, ja też bym nie podał.


@mat888: nie chce podać to niech sam zgłosi, bo sytuacja wygląda następująca:

Hannahalla wrzuca upublicznione faktury przez niego, gdzie podaje, że robson kupuje suplementy od firmy MLM, które są przepłacone i zawierają jakieś tajne substancje.
Co robi teraz osoba, która o tym się dowiaduje? No powinna być wkurzona na lekarza, który przepisał takie leki, powinna chcieć jego ukarania,
nie chce podać to niech sam zgłosi, bo sytuacja wygląda następująca:


@matixrr: szczerze wątpię żeby miał na to czas i by mu się chciał w takie rzeczy wchodzić, z pewnością ma pilniejsze sprawy niż ściganie jakiegoś naciągacza.
@matixrr: lekarz który zaleca biorezonans wcale nie musi mieć złych intencji: tak czasem robią jak mają do czynienia z przypadkiem gdzie nic za bardzo nie może pomóc, a rodzić się upiera że chce czegoś alternatywnego. Więc żeby nie wydał kasy na coś , co choremu jeszcze bardziej zaszkodzi, to poleci z gorącego serca zupełnie obojętny rezonans.
Ktoś wrzuca fakturę, którą @robertt1969 sam wcześniej opublikował: RODO, Stalking, policja, zgłasza wpisy do moderacji


@matixrr: Bo to, że ktoś sam kiedyś udostępnił informację na ogólnopolskim portalu nie równa się temu, że zdjęcie z automatu jest publiczne i każdy może nim później dysponować jak chce, bez zgody autora ( ͡° ͜ʖ ͡°)

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frisorovicz: Wcześniej też coś ktoś pisał o rowerze, ale ktoś inny napisał, że chodziło o rower rehabilitacyjny i nawet zdjęcie było wklejone. Jak ona miałaby w ogóle jeździć na zwykłym rowerze w takim stanie? Tutaj sam nie wiem co myśleć ¯\_(ツ)_/¯