Wpis z mikrobloga

@kaifasz: no lampka mocowana pod uchwyt na licznik... a convoy to nie lampka na szosę, tylko do lasu
szukaj lampki z odcięciem - lumintop b01 - ale tu oryg. uchwyt jest na kierownicę.
jest prox aero f iii, ale nie wiem czy w pl sprzedają wersję z mocowaniem od góry. w chinach są wersje, o której pisałem - zobacz rocbross 400lm
@brachistochrona: uchwyt mam gumowy chyba ze 40gr kupiłem kilka sztuka jeszcze się ani jeden nie zepsuł, a trzyma solidnie.

Ładowarkę najtańszą kupisz za 10-15zł (chociaż ja mam lepszą bo ładuję jeszcze aku do pada/szczoteczki/pilotów etc) to i tak dalej taniej niż wszystko inne. Convoy 30zł ładowarka 15zł uchwyt gumowy 40gr i ogniwo 8zł co daje 53,4zł.

Jest coś lepszego za 54zł? Z czego ładowarkę i ogniwo mogę wykorzystać również do innych
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: jeszcze ogniwo by się przydało... no i operuj standardowymi cenami, bo ja zaraz wyjadę, że xanesa sfl03 (bez brandu) kupiłem za 10$, ale nie jedną, lecz 3 sztuki¯\_(ツ)_/¯

ale i tak odchodzisz od meritum.
problem jest taki, że convoy to nie latarka na drogi. i nawet jeśli będziesz przekonywał, że nie oślepiasz innych (co jest możliwe, ale wtedy latarka świeci blisko, albo w bok), to i tak jest rzesza idiotów,
@Francuski_Mistrz: chyba nie znajdziesz nic mocniejszego z odcięciem w tej cenie.
Mnie światła na pewno nie brakuje, ale jeżdżę wolniej. W porównaniu do xanesa sfl03 świeci mniej pod koła, a więcej do przodu.
zobacz porówanie z newboler (swoją drogą też ciekawa lampka, ale w komentarzach kiedyś widziałem, że ludzie narzekali na deklarowaną pojemność baterii)
https://youtu.be/5lFuXqox2V0?t=845

Wciąż niestety za mało z niej korzystałem, by napisać coś więcej. Mnie najczęściej wystarcza do jazdy
@brachistochrona: Aktualnie używam trybu ~350lm w zwykłej latarce + daszek, żeby za bardzo nie oślepiać, więc myślę, że efektywnych lumenów na drodze jest około 250 (i to starcza tylko na dobre drogi, na dziurach daję ~750 jak nic nie jedzie i wtedy jest na dolnym pułapie komfortu. Tak więc ta pełna moc z b01 to powinno być aż nad to w 95% sytuacji, tym bardziej jak piszesz, że świeci daleko. Nie
@Francuski_Mistrz: Raczej nie powinna przeszkadzać ta różnica między wiązkami. Filmy nie do końca oddają rzeczywistość, aczkolwiek ta przerwa jest.
Barwa jest neutralna.
Możesz zrobić nowy wpis na mirko i zapytać jeszcze innych. Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale chyba Ajtos i dymel też mają tę lampkę.
dymel chyba jeździ na szosie, więc jego opinia powinna być trafniejsza