Wpis z mikrobloga

Zgłoszenie #mirekszukazony

Imię: Paweł
Wiek:31
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem:
TLDR;
Blondyn, level 31, biega, myśli, nie bity, a jego matka płakała jak rodziła ( ͡º ͜ʖ͡º).
Potrafi rozwlekle pisać, często stosuje gify.
Wyznawane i praktykujace zasady: stoizycm.

Cześć! Pierwsza informacja - "nie szukam żony". Poznawanie ludzi na zasadach castingu do określonej roli nie jest praktykowanym przeze mnie sposobem.
Luźna rozmowa/spotkanie, na którym człowiek czuje pełny komfort, bez żadnego spinania się, powoduje, że znajomość potencjalnie budowana jest na szczerych fundamentach. Koleżeństwo - przyjaźń - może coś więcej. Jakakolwiek niezależnie na którym etapie pozostanie, zawsze jest dla mnie czymś dodatnim w moim życiu.

Urodziłem się w Warszawie. Od małego, nie wiadomo skąd, złapałem bakcyla na ganianie w 22 chłopów za obłym przedmiotem. Niestety, z różnych niezależnych przyczyn, nie skończyłem w tym fachu jako zawodowiec.
Stwierdziłem, że głowa to nie piłka i może służyć do innych celów. Ukończyłem uczelnie techniczną i pracuję w zawodzie.
Kiedyś mama mi mówiła żebym nie siedział tyle przed komputerem, więc z czystej złośliwości zrobiłem tak, że teraz mi za to płacą.

W wolnych chwilach gram w amatorskiej drużynie piłkarskiej. Dodatkowo nie stronię od biegania, wykorzystując klawisz shift na klawiaturze #pcmasterrace. Tylko człowiek się wówczas aż tak nie męczy.

W swoim życiu próbowałem różnych rzeczy. Od treningów Muay Thai, przez treningi walk rycerskich (stwierdziłem, że tylko treningi, kiedy doszło do mnie że ten cały ekwipunek trzeba prać).
Obecnie z znajomą chodzę na bachatę (po niej jest mniej prania) i próbuję ogarnąć ten prosty taniec.

Jednak zawsze moja dziecięca miłość była w moim życiu. Czy to w sposób aktywny, czy pasywny (chodzenie na mecze w roli kibica).

Jeśli chodzi o szare komórki, to od dziecka uwielbiam analizować. Weszło mi to tak mocno w krew, że robię to samoistnie i sprawia mi to sporą przyjemność.
Zadawanie sobie trudnych pytań i szukanie na nie odpowiedzi to taki mój fetysz (chociaż jakbym napisał o jakichś książkach czy podróżach, wyszedłbym pewnie na bardziej normalnego ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Dodatkowo lubię "śmieszkować", a moim orężem jest ironia i dowcip sytuacyjny (który wymaga dystansu). Wiadomo, że jest to ostrze dwusieczne, więc należy wiedzieć że może on działać w dwie strony ( ͡º ͜ʖ͡º).

Wygląd:
183cm 76kg. Szczupły blondyn.

Idealny dzień:
Szczerze? Ciężko mi jakoś opisać. Jak towarzystwo jest dobre to i w bunkrze będzie super.
Chociaż same bunkry też są super..."a jak nie ma bunkrów to też będzie zajebiście".

Kogo szukam?

Szczerej i samodzielnej Mirabelki, która czuje głód intelektualnych rozmów, jak i chęci pośmiania się z tego świata i otaczającej rzeczywistości. Jeśli byłaby chętna do wspólnej aktywności fizycznej też byłoby super.

(cisza)
Paweł:O cholera, źle zabrzmiało. Chodziło mi np: o bieganie...jasny gwint.

(głos w tle)
@MirekSzukaZony: Proszę kontynuować.

Paweł: Możemy to powtórzyć?

@MirekSzukaZony: To jest na żywo.

Paweł: ( _)

@MirekSzukaZony: Proszę kontynuować.

...

Stosunek do ślubów, dzieci i używek:
Ślub - w przyszłości być może.
Dzieci - w przyszłości być może.
Używki - alkohol w towarzystwie i nie zawsze.
*********************************************************************************************************************************************************
Osoby zainteresowane zgłoszeniem prosimy o kontakt na priv. W wiadomości proszę podać, jak autor ma się z Wami skontaktować (wykop/alternatywny kontakt, np. e-mail) + opcjonalnie wiadomość do autora zgłoszenia.

#rozowepaski #niebieskiepaski #milosc #zwiazki #ogloszenie #podrywajzwykopem #warszawa
  • 7
  • Odpowiedz
O! Już się odezwali Ci, co lubią sobie zrobić dobrze hejtując kolegów...
Mi tam się opis podoba. Napisał, że lubi sobie pośmieszkować i śmieszkuje.
Powodzenia Mirek!
  • Odpowiedz
@system_shock: Strasburger żenuje, a ten Mireczek tutaj śmieszy i wydaje się autentyczny. Sam o sobie pisze, że lubi to robić i lubi też dowcip sytuacyjny, więc wszystko tu jest na miejscu i nie ma nawet grama żenady. Mnie tam się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MirekSzukaZony: Pozostaje mi życzyć powodzonka, bo jesteś poza moim targetem wiekowym ( ) (ale nie humorkowym).
  • Odpowiedz