Wpis z mikrobloga

#narty #kasprowy #zakopane #tatry

jak wygląda sprawa ze zjeżdżaniem na nartach z Kasprowego: do Kuźnic nie ma dojazdu samochodem, tak jak w sezonie letnim i trzeba się ładować z całym sprzętem do busika? ktoś ogarnia i odpowie na parę jeszcze pytań? xd
  • 16
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: no to mam w butach narciarskich się #!$%@?ć do busika? xd
nie lepiej w normalnych a potem się przebrać gdzieś na górze, czy to nie ma sensu?

no i kolejne pytanie, a jak mi będzie za zimno xddd zwykle miałem tak że zawsze się mogłem wrócić do samochodu po rzeczy a teraz logistyka mnie trochę niepokoi xd
  • Odpowiedz
@pronter: Przeciez busem z ronda kuznickiego bedziesz jechal jakies 5 minut maks i to pewnie na stojaco.
Na samej gorze sa jakies szafki ale jest ich malo, wiec ryzykujesz, ze nic nie schowasz. Poza tym jak nie masz bagazu to w kazdej chwili na dole goryczkowej albo gasiennicowej mozesz zdecydowac, ze zjezdzasz na nartach na sam dol.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nalej_mi_zupy jasne. Nie dziękuję, ostatnio jak byłem na sensownej górce to się #!$%@?łem i trochę się wyłączyłem ze sportu. Teraz czas wrócić do nart i to z grubej rury xd na wymarzony kasprowy. Elo!
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nalej_mi_zupy a jak wygląda kwestia powrotu? W sensie nie widzi mi się powrót do Kuźnic na deskach, jest jakiś komunikat że zaraz odjeżdża ostatnia kolejka xd skipass jest na wyjazd, dzień szaleństw w dolinach i powrót kolejko
  • Odpowiedz
@pronter: Zjazd w dol nartostrada to jest najfajniejsza czesc zabawy na kasprowym ;) Kolejka kursuje o konkretnych godzinach, wiec musisz sie pilnowac. Ja nigdy w dol nie jechalem, w gore w sumie tez rzadko - skitutowiec here.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pronter: Kiedyś zostawiłem plecak że wszystkimi cywilnymi rzeczami w przechowalni na górze. Zapomniałem, zjechałem do kuźnic i już nie było jak wrócić na górę. Do domu (400km) wracałem w ciuchach snowboardowych i klapkach kupionych na Krupówkach. Plecak mi odesłali do domu po tygodniu. Także lepiej zostawić na dole :)
  • Odpowiedz
@advert: warunki świetne, rzadko zdarza mi się zjeżdżać po tak równych trasach, choć... Goryczkowa momentami bez śniegu, ziemia wystaje. Gąsienicowa petarda.
  • Odpowiedz