Wpis z mikrobloga

Nienawidzę tego dnia i nim gardzę, tak samo jak gardzę dzisiejszymi różowymi za ich #!$%@?ą hipergamię i oportunizm we wszystkich relacjach z mężczyznami. Jedyne co mnie cieszy to fakt, że już nie jestem tak głupi aby dawać się im wykorzystywać jak niektórzy moi koledzy. Oni myślą, że 14 luty to drugi 8 marca. Nie, proszę państwa. 14 luty to dzień miłości (teoretycznie), a nie dzień podlizywania się kobietom w celu osiągnięcia wiadomych rezultatów. A oni kupują kwiatki czekoladki i inne różowe gówna nic nie dostając w zamian i jeszcze się cieszą i są przekonani że tak to powinno wyglądać. Jeśli ona nie chce z wami być to żadne tanie różowe badziewie jej nie przekona, a jeśli chce, to żadne tanie różowe badziewie nie będzie nawet potrzebne! Jeśli kobiety potrafią kochać, to też powinny tego dnia coś od siebie dać. Niby logiczne ale widzę, że każdego roku coraz większa armia spermiarzy o tym zapomina.

Taki oto wysryw udało mi się wysrać po 2 miesiącach nieobecności tutaj. Z jednej strony lubię czytać te wpisy i się udzielać, a widziałem że są osoby, które nawet dostrzegły moją nieobecność. Z drugiej jednak strony czuję negatywną energię, która potrafi mnie wypełnić po regularnych wizytach na wykopie...

#przegryw #stulejacontent #depresja ##!$%@? #rozowepaski #logikarozowychpaskow #p0lka #logikaniebieskichpaskow
C.....1 - Nienawidzę tego dnia i nim gardzę, tak samo jak gardzę dzisiejszymi różowym...

źródło: comment_15817115260o2kLieW51VqoePeflHH1q.jpg

Pobierz
  • 2