Wpis z mikrobloga

BĘDĘ WYBIELAŁ ZĘBY
Kupiłem sobie żel PolaNight 16% i mam zamiar wybielić sobie zęby. Jakie są moje zęby każdy widzi na zdjęciu. Mam specjalne nakładki na zęby wykonane u protetyka, więc żel będzie idealnie przylegał do zębów i działał tak jak powinien. Oprócz tego będę na białej diecie, tj. nie będę spożywał barwiących rzeczy.
W skrócie - będę wybielał zęby dokładnie tak jak zażyczył sobie producent.
Generalnie żel to to samo co Opalescence albo I-Smile, czyli nadtlenek karbamidu, który rozpada się potem w nadtlenek wodoru, czyli wodę utlenioną.

Pobrałem z lewej jedynki próbkę o wymiarach 6x6cm i zbadałem ją w PS, za tydzień zrobie identyczne zdjęcie, z tymi samymi ustawieniami w aparacie i oświetleniu i również zbadam próbkę z zęba w PS i zobaczę czy faktycznie zęby są bielsze.

Jeśli chcesz wiedzieć jakie będą efekty za tydzień to zaplusuj wpis i cię zawołam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wybielaniezebow #wybielanie #zeby #stomatologia #zdrowie #medycyna #dentysta #ortodoncja #uroda #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobisty
wojciech_adasdas - BĘDĘ WYBIELAŁ ZĘBY
Kupiłem sobie żel PolaNight 16% i mam zamiar w...

źródło: comment_1581707677QvafiET2OHwqu9QMbwNhCT.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@wojciech_adasdas: wybierałem podobnym preparatem. Chwilowy ból zębów tylko rano przy ściąganiu aparatu. Fajne elekty. A zadławić tymi nakładkami raczej się nie da.. nie spadły mi z zębów w nocy ani razu ani nakładki do wybielania ani noszone kilka lat aparaty nakładkowe
  • Odpowiedz
Poradnik jak #!$%@? sobie szkliwo i zeby w pare dni :-)
Jest tak wiele past ktore wybielaja enzymatycznie, z bardzo niska scieralnoscia i bez negatywnego wyplywu na zeby, ze bawienie sie w taki syf to albo brak znajomosci tematu albo glupota.
W przypadku tych zeli efekt po miesiacu mija a #!$%@? szkliwo bedzie sie za toba ciagnelo przez lata.
Poczytaj o tym troche przed kuracja i nie filmiki na youtube gdzie blogerki
  • Odpowiedz
@Maciejo94:

(drozej) +/- 25zl
Yotuel Pharma z wit b5, witamina b5 bardzo fajnie dziala na dziasla + w skladzie wybielajaca papaina, dziala dobrze i ma jeden z najnizszych wspolczynnikow scieralnosci. Swietna po jakichs ostrzejszych zabiegach dentystycznych.

(taniej) +/- 15 zl
Splat BIOMED SUPERWHITE - Zawiera papaine, bromeline i pare witamin, sredniak ale dzialajacy

(dla programisty 15k) +/- 60
Supersmile - amerykanski dentysta wynalazl swoja specjalna formule na czynnik wybielajacy, ktory jest
  • Odpowiedz
@TomekABC123: ja teraz kończe kuracje białą perłą i rezultaty są znikome, i jak mnie dopada nadwrażliwość to pomaga mi elmex sensitive proffessional, biala tubka z zielonymi akcentami. Pisze na pudełku jak coś że przynosi natychmiastową ulgę. Mi faktycznie pomaga bez żadnej ściemy. Kupilem ją w popularnej drogerii ssman
  • Odpowiedz
@Zjakub7: żaden ze mnie specjalista żebym cokolwiek polecał, proszę mnie tak nie odbierać :). Mi pomógł elmxex sensitive proffessional, biala tubka z zielonymi akcentami. Wyżej o tym wspomniałem. Jak mnie kuło myłem tym, czasem dwa razy pod rząd i ból przechodził.
  • Odpowiedz