Wpis z mikrobloga

BĘDĘ WYBIELAŁ ZĘBY
Kupiłem sobie żel PolaNight 16% i mam zamiar wybielić sobie zęby. Jakie są moje zęby każdy widzi na zdjęciu. Mam specjalne nakładki na zęby wykonane u protetyka, więc żel będzie idealnie przylegał do zębów i działał tak jak powinien. Oprócz tego będę na białej diecie, tj. nie będę spożywał barwiących rzeczy.
W skrócie - będę wybielał zęby dokładnie tak jak zażyczył sobie producent.
Generalnie żel to to samo co Opalescence albo I-Smile, czyli nadtlenek karbamidu, który rozpada się potem w nadtlenek wodoru, czyli wodę utlenioną.

Pobrałem z lewej jedynki próbkę o wymiarach 6x6cm i zbadałem ją w PS, za tydzień zrobie identyczne zdjęcie, z tymi samymi ustawieniami w aparacie i oświetleniu i również zbadam próbkę z zęba w PS i zobaczę czy faktycznie zęby są bielsze.

Jeśli chcesz wiedzieć jakie będą efekty za tydzień to zaplusuj wpis i cię zawołam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wybielaniezebow #wybielanie #zeby #stomatologia #zdrowie #medycyna #dentysta #ortodoncja #uroda #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobisty
wojciech_adasdas - BĘDĘ WYBIELAŁ ZĘBY
Kupiłem sobie żel PolaNight 16% i mam zamiar w...

źródło: comment_1581707677QvafiET2OHwqu9QMbwNhCT.jpg

Pobierz
  • 85
@rzub3r: @wojciech_adasdas: ja kiedyś na pierwszy raz użyłem jakichś pasków Crest pro o największym możliwym stężeniu tego wybielacza (20%?) pod dwóch paskach zęby mnie bolały 2 tygodnie, przechodziły mi takie bolesne prądy że kły w futryny chciałem wbijać. Fakt ze takie dwa paski starczyły ale nie polecam tego stanu. Potem kupiłem dużo słabsze paski i tez dały efekt a zęby nie bolały
@wojciech_adasdas: absolutnie nie życzę ale uważaj żebyś sobie nie rozwalił szkliwa. Ja wybielalem w gabinecie rok temu i przy ostatniej kontroli zapytałem kiedy kolejne to zdecydowanie odradziła z uwagi właśnie na szkliwo. Metoda UV jest tańsza a efekt równie dobry więc następnym razem próbuj w gabinecie.
PS. Jak Ci się zatrze efekt po kilku miesiącach (a sama dieta spowoduje że szkliwo będzie bardziej żółte) to idź na polerkę z piaskowaniem i