Wpis z mikrobloga

@mlekoag: prawdopodobnie chodzi o to aby złapać klienta i go do siebie przyprowadzić a potem atakować go drogimi już ofertami :) to jednak kwota "zaledwie" 10tys, a nie kredyty bankowe na 100-150tys ;) Inna kwestia ze provident zaczal sie na tle rynku robic coraz tanszy, w porownaniu do banków które są coraz drozsze.
  • Odpowiedz
Inna kwestia ze provident zaczal sie na tle rynku robic coraz tanszy, w porownaniu do banków które są coraz drozsze.


@KromkaMistrz: No właśnie zdziwiło mnie to. Szczególnie, że provident zawsze kojarzył się wiadomo z czym ;-)
  • Odpowiedz
@Devilos: jest dużo dodatkowych opłat, które nie są obowiązkowe więc nie wliczają się w RRSO. Ot, spóźnisz się z zapłatą (albo wręcz zapłacisz w terminie ale przelew nie przyjdzie na czas) - leci przypomnienie za kilkadziesiąt złotych.

Firmy oferujące chwilówki raczej nie zarabiają na pożyczaniu pieniędzy, a na napędzaniu długów.
  • Odpowiedz
80 000zl na 3letniego S-MAXa z przebiegiem 150tys.km. Zarobki we dwoje 8 tys. na rękę. Brak innych kredytów. Zero wkładu własnego...poczekać, odłożyć 20 koła i dopiero brać kredyt na takie auto? Ma to jakiś sens? Ja wiem - auto to tylko skarbonka ale jednak innej opcji na kupno dobrego, nowego rodzinnego auta nie ma. Poradzcie.
#kredyt #banki #samochody
  • Odpowiedz