Wpis z mikrobloga

Tez macie dosc biedowania za psie pieniadze patrzac jak Pis za Wasze hajsy przekupuje sobie elektorat?
Mysle o wyjezdzie do pracy do Niemiec, bo tam po 6 latach pracy masz juz emeryture. Niech w tym socjalistycznym Kondominium zostana sami emeryci i patologia. Kto by ze mna chcial pojechac na taka wyprawe?
#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #warszawa #wroclaw #katowice #lodz #pracbaza #konfederacja #depresja #niemcy
  • 51
@Puszkus: to gdzie? Js mydlalem o zostaniu tam kierowca tylko potrzrbuje ludzi z ktorymi bym wynajal mieszkanir na pokoje i zebysmy se pomagali sie tam zaaklimstyzowac no i zeby miec kolegow i zeby bylo fajnie.
@Wykopowiedz: no to jesteśmy w tym samym bo ja też IT tylko ze admin, jak jesteś programistą to na pewno szybko coś znajdziesz nawet jeśli zbyt wiele nie potrafisz, jak będziesz na miejscu to masz o wiele większe szanse na robote niż goście za granicą bo Ci muszą naprawde wymiatać zeby dali im pełny relocation package
@Log4n: znam na b2, ale niemieckiego nie znam. Nie znajde roboty, bo w Polsce tez mnie nie chca, wysylam cv i nic. Chyba ze bym moglbyc analitykiem danych, bo w tym mam 8 lat dosiwadczenia i wysokie umiejetnosci ale bez niemieckiego to watpie bo to praca z ludzmi.