Wpis z mikrobloga

@UchoSorosa: normalny człowiek, troll polityczny siedzący z innymi politycznymi piwniczakami na discordzie ustalając jakieś plany, postując memy, dając linki do wykopania i zakopania znalezisk. Ciekawa definicja normalności.
@su1ik: serio to dla ciebie random? weź tam oficerowi powiedz żeby Cię na szkolenie wysłał skoro nie rozpoznajesz ważnych ludzi.

wyślij to matkom dzieci chorych na raka....

buhahahahahahahah. wysłałem to Tuskowi który nie dał nic przez 8 lat.
@ThreeTree: osobiście to skoro państwo nie potrafi ściągnąć należnego abonamentu z ludzi to powinno zapłacić TVP rekompensatę. To jest kompromitacja państwa. Oczywiście można w tym samym czasie próbować reformować TVP - zlikwidować część kanałów, zmniejszyć ilość pracowników, zreformować abonament itp, itd. A Pana pytanie jest z gatunku populizmu bo jak to nie dać dzieciom czy na leczenie raka. Szkoda że to mówią ludzie którzy gdy mogli to tych pieniędzy nie dali.
@ediz4: proszę nie pisać według szablonów wysłanych przez szefa. Prosiłem o osobiste zdanie. Zmienię pytanie. Masz możliwość przekazania miliona złotych. Masz do wyboru: przypadkowy szpital. Nie wiesz w jakiej miejscowości, ani w czym się ten szpital specjalizuje. Druga opcja to telewizja. Nie wiesz jaka, być może jest to TVP, być może TVN a być moze jakas niszowa regionalna telewizja. Ty wiesz tylko ze walczy szpital kontra telewizja. Komu przekazał byś darowiznę?
@ThreeTree:

Masz możliwość przekazania miliona złotych. Masz do wyboru: przypadkowy szpital. Nie wiesz w jakiej miejscowości, ani w czym się ten szpital specjalizuje. Druga opcja to telewizja....

Nie mam wyboru bo tymi pieniędzmi nie dysponuje. Równie dobrze można skasować budowę jakiejś drogi bo biedne dzieci i rak. Masz w domu komputer? sprzedaj bo biedne dzieci i rak. Skończ kolego z tymi populizmami.
@ediz4: wszystko co nie zgadza się z linią propagandową waszej partii nazywacie populizmami. Ziew. Ja się nie pomyliłem, znając twoją działalność na tym portalu wiedziałem, że nawet najgłupsze pomysły pisu bronisz na wszystkie możliwe sposoby. W ten sposób zachowują się tylko 3 grupy osób. Korwiniści, pożyteczni idioci, płatni trolle. Do dwóch pierwszych grup nie pasujesz. :)
@ThreeTree: wejdź na wikipedie i przeczytaj co to populizm bo męczysz dupę.

że nawet najgłupsze pomysły pisu bronisz na wszystkie możliwe sposoby. W ten sposób zachowują się tylko 3 grupy osób. Korwiniści, pożyteczni idioci, płatni trolle. Do dwóch pierwszych grup nie pasujesz. :)....

A Ty nie potrafisz uargumentować że żaden z tych pomysłów jest zły. Także z nas dwóch jeden jest tym drugim - i nie jestem nim ja.
piesek tuska szybko z budy wyskoczył

człowiek fikołek z budy dla psa.

troll polityczny siedzący z innymi politycznymi piwniczakami


@ediz4: Dobrze, że ty potrafisz wykazać się elokwencją i uargumentować że wywalanie publicznych pieniędzy w taki ściek jak TVP jest racjonalne.
( ͡° ͜ʖ ͡°)