Wpis z mikrobloga

@Nicescroll Mnie ciekawi, skoro przywiozla go karetka z przychodni dlaczego sor wcześniej się nie przygotował na jego przyjecie, tylko teraz zamykają oddział. Jeśli informacja się potwierdzi, a jest wysokie prawdopodobieństwo przez to że to pracownik lotniska. Ciekawe ile osób było by po drodze przez niego zarażonych.
@simona1
@rroarr
Hmmm to nierozwaga kadry czy może zwykły fałszywy alarm? Może chory też leży na normalnej sali z innymi A na drzwiach wywiesili kartkę kwarantanna ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja czekam na rozwój wydarzeń bo to już ciekawie wygląda. Ciekawie kiedy będzie jakiś update sprawy.
@Lemingator: ale jak sie nie przygotował, jest w odseparowanej sali przewieźli go specjalna karetką jak się inaczej miał przygotować? https:/sądeckie.pl/post/do-szpitala-w-nowym-saczu-trafil-wlasnie-pacjent-z-pacjent-z-podejrzeniem-zarazeniem-sie-koronawirusem-2019-ncov-
@Nicescroll A wybacz nie trafiłem na ten artykuł. W innych nie uwzględnił dopisania wykonywanych zabiegów po przyjeciu. Czy do identyfikacji wirusa wykonywane są jakieś badania wymagające przewiezienia pacjenta? Labolatoryjne są chyba bez takiej konieczności, a nie są jeszcze wykonywane radiologiczne ? (To już pytanie z ciekawosci)
@d8vit: XD z Krakowa tutaj chyba żeby tylko nas wytruć, bez sensu by to było.

@Lemingator: bo w Sączu serwisu(chociaż nie tylko tutaj ) kradną jeden od drugiego, chyba tylko kilka z nich bierze sprawę na poważnie i dowiadują się szczegółów, reszta powiela tylko to powiela.