Wpis z mikrobloga

Obywatel RP:

Mam 30 lat, własna JDG i nie mam dzieci. Dlaczego pisiory kradną moje pieniądze a potem rozdają ludziom z dziećmi i emerytom?!


Elektorat pis:

Żyjemy w jednym kraju, powinniśmy się wspierać! Znowu chcecie podzielić społeczeństwo! Poza tym w Europie też dostają, a nawet więcej!


Obywatel RP:

Powinniśmy zalegalizować związki homoseksualne, jesteśmy społeczeństwem, wiec powinniśmy się wspierać. Na zachodzie juz to zrobili. Przestańcie dzielić społeczeństwo na lepszych i gorszych.


Też Elektorat pis:

Dupa jest od srania! Zakaz pedałowania! Nie trzeba nam tutaj dewiantów! To jest Polska, nie Bruksela, tu sie zboczeń nie popiera!


¯\(ツ)

#bekazpodludzi #bekazpisu #neuropa #4konserwy
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kezioezio: Odrazu uprzedzam: Nie pomyśl sobie, że jestem za pisiorami, bo mi też bardzo to się nie podoba.
Ale jeśli chodzi o emerytów, to pewnie dają też Twoim rodzicom/dziadkom.
BTW tak tylko napisałem, apropo, że kupują sobie elektorat "kradnąc Twoje pieniadze". PEACE ( )
Ale jeśli chodzi o emerytów, to pewnie dają też Twoim rodzicom/dziadkom.


@majinBEJIITA: Ogólnie to nie przeszkadza mi w "trzynastce" dołożenie pieniędzy emerytom, tylko, że zawsze otrzymują ją przed wyborami z narracją, że to od partii. Ja bym im życzył, żeby zlikwidowano podatek dochodowy z ich emerytur, na czym zyskaliby więcej, ale wtedy budżet straciłby więcej pieniędzy, a i nie miałoby to takiego wydźwięku, że "partia daje", więc z punktu widzenia pis,