Wpis z mikrobloga

#dekadawrapie
#47 Migos - Culture
utwór w miniaturze: Migos - Bad and Boujee ft Lil Uzi Vert
Myślę, że można śmiało nazwać ten album a przynajmniej pierwszy singiel z tego albumu czymś co oficjalnie przypieczętowało dominacje rapu w muzyce rozrywkowej. Bad and Baujee bo o tym singlu mowa zostało wydane w końcówce 2016 roku i przez wiele tygodni okupowało pierwsze miejsca na wielu listach przebojów. Album ten był olbrzymim sukcesem i trochę zaskoczeniem(przynajmniej dla mnie). Migosi pierwszy większy rozgłos zdobyli już kilka lat wcześniej przy okazji pamiętnego Versace, które zremixował Drizzy a po tym sukcesie ich popularności stopniowo spadała, wydali trochę mixtejpów i debiut, który był co najwyżej umiarkowanym sukcesem. Naprawdę rzadko w rapie zdarza się taki comeback, ale mocnarne single(bo T-Shirt i Slippery też były świetne) i równy, nie za długi jak to im się później zdarzało album sprawiły, że Migosi stali się supergwiazdami a triplet flow od tamtej pory przez wiele osób jest utożsamiany przede wszystkim z nimi. Co prawda niesłusznie, ale co zrobić ¯\_(ツ)_/¯

podobne do: Gucci Mane, Future, Rich Tha Kid, Travis Scott
Najlepsze tracki:
Slippery feat. Gucci Mane w sumie to mój ulubiony track z płyty ale bed and buzi zbyt ważne żeby nie poszło na miniaturę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
T-Shirt
Kelly Price ft. Travis Scott
Deadz ft. 2 Chainz
All Ass
Big On Big
#rap #migos #muzyka #yeezymafia
ShadyTalezz - #dekadawrapie 
#47 Migos - Culture
utwór w miniaturze: Migos - Bad an...
  • 4