Wpis z mikrobloga

@kopytakonia: Jak pierwszy raz to nic dziwnego bo nie wiedziałeś co cię czeka. Najlepiej nie słuchać tych co straszą ale czasem się nie da, bo człowiek jednak jest ciekawy.
  • Odpowiedz
@kopytakonia: górne to jest bajka. Jeśli chodzi o dolne to polecam raczej chirurga szczękowego (czy chirurga stomatologi czy jak to tam) a jak są pochylone/położone do 7 lub nie wyszły do końca to zdecydowanie i to takiego co uprawia ten sport na codzień.
  • Odpowiedz
@kopytakonia: Wczoraj usuwana górna lewa, 5 sekund z dobra dźwignia wiec i po sprawie. Wiec nawet bez znieczulenia by dało radę. Bez szwów :) zero opuchlizny dzisiaj. Kwestia wprawy doktora. Jeśli chodzi o dolne to jest już nieco gorzej ale u mnie tez wyszła po kilku minutach. Gorzej z gojeniem się ale to już sprawa indywidualna czy spuchniesz czy nie. Nie ma co się bać tylko rwać, bo dużo szkody
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kopytakonia: @nielegalny_imigrant: ja dopiero wczoraj miałem usuwako (gabinet zamknięty, wiadomo czemu). Godzina masakry XD Suka nie chciała wyjść więc gościu ją po trochu wyszarpywał i odcinał po kawałku, zaczynając od korony. A, no bo do tego wszystkiego to ta ósemka rosła sobie w poprzek (i schowana cała w dziąśle), a nie tak jak reszta grzecznych ząbków. 2/10 jak dla mnie, nie polecam XD Wczoraj ketonal 1 wleciał, no
  • Odpowiedz