Wpis z mikrobloga

a ja się pytam dlaczego paliwo jest cały czas takie drogie

@Heady1991: nie cena paliwa jest problemem, a raczej jego jakość. Dużo orlenów znajdziesz w stacjach, które oblały testy paliwa. @orlen_lite - wy tam macie coś takiego jak weryfikacja jakości paliwa u sprzedawców końcowych? Jak tłumaczycie, dużą ilość "chrztów" paliwa na stacjach z logo orlenu?
  • Odpowiedz
a ja się pytam dlaczego paliwo jest cały czas takie drogie, skoro ropa na świecie potaniała, tylko w Polsce ceny stoją w miejscu (°°


@Heady1991:
robercik jest? jest
orlen official account on wypok jest? jest
ogarnia sie soszial media? ogarnia
to nie zadawaj zbednych pytan
  • Odpowiedz
@Qiudo wiesz, mnie jako klienta nie interesuje jakie są ich stanu magazynowe, mnie interesuje to, że skoro wszędzie paliwo leci w dół, to u nas też powinno, a tak nie jest, za to jak idzie w górę, to w 5 minut ceny podnoszą (°°
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: a i jeszcze jedno, skoro pracujesz dla nich lub dla pisu w sumie to bez różnicy odpowiedz na jedno pytanie. Dlaczego osiągnięcie tak ogromnego zysku zgrało się z przyspawaniem cen? I dlaczego skoro zarabiają takie miliardy nie finansują dalszej ekspansji, za 20 mld złotych po oddaniu 4-5 jak co roku zostaje 15. To jest ile 3-4 mld euro, to jest co jedna dwie rafinerie albo kilkaset stacji, no ale posłusznie
  • Odpowiedz
Pomijając fakt, że w Polsce jest najtańsze paliwo od wielu, wielu lat,


@Planeta_odebete2: jak do tego doszedłeś? Bo w niemczech jest za prawie 6-7zł? Tylko, że tam się zarabia ponad 4k xD u nas paliwo za 5zł, ale zarabiamy 2k xDDDD
  • Odpowiedz