Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
dopiero na 24 lvlu zrozumiałem że w życiu nie liczy się nic poza ruchaniem nastolatek
oni wszyscy będą ci wmawiać że liczy się kariera, rodzina, pieniądze, to wszystko kłamstwa
miłość nastolatki jest jak kokaina, nie do opisania, nawet potem później boli to i tak jest tego warta
oddałbym duszę diabłu aby wiecznie mieć 17 lvl i ruchać młode kobiety

poza tym życie to gówno

każdy czterdziestolatek, pięćdziesięciolatek, bogaty przedsiębiorca oddałby wszystkie pieniądze za możliwość bycia znowu młodym. po 20 lvl życie tak #!$%@? przez palce że to niewyobrażalne. kiedy będziesz ustatkowany, po studiach, z dobrą pracą i tak nie będziesz mógł wykorzystać żadnej z tych rzeczy.

normalni ludzie w wieku 15-18 lat przeżywają takie miłości że potem nic nie może się z tym równać, no chyba #!$%@? heroiny

w życiu niewiele jest lepszych rzeczy niż młodość i wolność
uczucie tego że wszystko jest przed tobą
uczucie tego że jesteś na początku drogi i nie musisz dawać #!$%@? o nic
stare baby i stare #!$%@? wąsate uwielbiają pytać podwieków KIM BĘDZIESZ, KIM CHCESZ ZOSTAĆ, MUSISZ ZARABIAĆ SZEKLE, UCZ SIĘ
a tak naprawdę za podwieka należy szwędać się z kolegami, uprawiać seks i korzystać z życia zanim będzie za późno

dzięki finansowej swobodzie mogę pozwolić sobie na inne wolności


w sensie kawaler 25 lat z własnym lokum i samochodem pozna panią 20-30, może być z dzieckiem, do wspólnego życia

każdy wie jak kończą ci młodzi, mili, ambitni, pracowici ludzie (cucki dające sobie wejść na łeb każdemu zwłaszcza lochom)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
dopiero na 24 lvlu zrozumiałem że w...

źródło: comment_1581550214GOAj8bXPgG92aSbkJ56JLk.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak to możesz żyć w Afryce gdzie słonko zawsze jest i wystarczy chata z gówna czy blachy.

Ci po tym, że przeruchasz całą młodość jak potem szkoła, studia się skończą, a ty mając na to #!$%@? zostaniesz absolwentem wyższej szkoły gotowania na gazie i nigdzie nie znajdziesz dobrze płatnej pracy, a przez to i laski się odwrócą od gołodupca.

Owszem młodość trzeba wykorzystywać i się nią bawić na maksa, ale
  • Odpowiedz
ElfickiPotwór: Mam 40 lat i w życiu nie zamieniłbym się na życie takiego pustego łba jak ty. W ogóle poziom zainteresowań dzisiejszej młodzieży mnie przeraża, chociaż przypuszczam, że w twojej kategorii wiekowej są ludzie wartościowi, którzy może nie robią kariery ale nie są też tak uzależnieni od seksu/masturbacji jak ty, bo na to mi wygląda.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
Jak przeruchałbyś kilkanaście takich nastek to w końcu Ci przejdzie.

"Czas dorosnąć" nie musi oznaczać, że będziesz niezadbanym, cuckiem bez pieniędzy i nie poznasz młodej, fajnej laski.

Są lepsze rzeczy niż ciągłe ruchanie 17. Ale większość ludzi ich nie doświadczy.
  • Odpowiedz