Wpis z mikrobloga

Mirki ale się #!$%@?łem.

TL DR -> Czytajcie nowe faktury z UPC i porównajcie czy nie są droższe o 8zł od poprzednich.
1.Mam internet oraz usługi tv w UPC
2. Płacę sobie miesiecznei abonament
3. W tym miesiącu abonament droższy o 8 zł a nic nie było zamawiane.
4. #!$%@?.jpg.gif
5. Dzwonię do złodziei z UPC. Pytam się o co chodzi.
6. "Testuje pan nowe rozwiązania, tv max hd oraz szybszy internet, dostał pan wiadomość na maila 3 miesiace temu, ze robimy upgrade dla wieloletnich abonentów UPC. I była tam informacja, że jeśli pan nie chce korzystać z tego upgrejdu powinien pan nas o tym poinformować. Ale i tak ma pan szczęście, bo ma pan pół roku od wprowadzenia tych zmian mozliwość tego wycofania.
7. Jebię ją równo ze to absurd jakiś, że informacja mailowa to nie jest jakiś dokument prawny, która automatycznie powoduje zgodę. Skąd w ogóle ma pani pewność że ja ją odczytałem ?
8. "Mogę panu podesłać duplikat prosze się zapoznać"
9. #!$%@?łem ją jak psa i kazałem zwracać te 8 zł i usunąć te #!$%@? zmiany.

#upc #afera #upctogowno ##!$%@? ##!$%@? ##!$%@? #pieniadze #telewizja
  • 14
  • Odpowiedz
@Mate400 norma w Polsce firmy lubią tak robić w konia. Jak ja kiedyś rozpocząłem dyskusje, że powinno byc wszystko rzetelne, jak podpisuje umowę ba 24msc z cena 40 zl to chce do końca płacić taka. To mnie wyzwali od lewaków, że trza czytać umowy. Sami sobie na to konsumencji pozwolili.. Plus prawo w Polsce..
  • Odpowiedz
9. #!$%@?łem ją jak psa i kazałem zwracać te 8 zł i usunąć te #!$%@? zmiany.


@Mate400: i co poczułeś się lepiej jak na konsultanta pokrzyczałeś robaku? Kiedy wy dzbany zrozumiecie, że ci ludzie robią wszystko według procedur i nie podejmują żadnych decyzji - #!$%@?ć, to powinieneś dyrektora, ale z nim nie porozmawiasz. Powiedziała ci dlaczego, powiedziała ci jak się wymiksować i powiedziała, że ponowi wiadomość, bo ją przeoczyłeś. Tak
  • Odpowiedz