Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #ludziesaglupi
Moja kuzynka 2 miesiące temu rozstała się z facetem. od tego czasu ogień : tinder i co chwile inny facet. Nie z każdym sie pieprzyła ale nie wiem czy przez ten miesiąc ugotowała sobie sama 2 razy obiad. Jakiś typ zapraszał ja na 17;00 to ta mówiła ze zostaje dłużej w pracy i ze możne dopiero o 20. Tak naprawdę była omówiona z innym na 17.
W końcu trafił się on - książę na białym koniu, wszystko jej pasowało. Wkręciła się po 2ch tygodniach, wmówiła sobie ze to jest ten i będzie się z nim spotykać. Oczywiście ustaliła to sama ze soba w swojej głowie. Gdy parę dni temu okazało się ze Książę dalej ma tindera to zrobiła mu scenę, ze jest ch*jem, ze ja oszukiwał a teraz postoje takie goowno na fb ze faceci to cje i ze krzywdzą dobre kochane dziewczyny które szukają miłość. robi jakieś wywody w sieci. Zal na to patrzeć.

To co chciałbym powiedzieć to: ludzie, ale jesteście k
*** głupi. Jesteście niedojrzali, nie wiecie jak poważny związek powinien wyglądać i wydaje wam się ze głupi film z holiłud wam to pokaże. Ktoś z was przeczytał jedna książkę o samorozwoju ? cokolwiek ? mam nieodparte wrażenie ze jeśli chodzi o takie sprawy to otaczają mnie debile, ułomni i sieroty emocjonalne które nie umieją się w życiu odnaleźć i czekają aż ktoś to zrobi za nich. Nie macie zainteresowań, nie macie pasji, nie macie o czym rozmawiać. Brakuje wam ambicji i celu w życiu. Nie można się dziwić w takiej sytuacji ze ktoś chce was ruchać i nic więcej.

Spędźcie trochę czasu sami z sobą, możne zrozumiecie jacy jesteście nudni i to ogarniecie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 14
wazam że 2 tygodnie to nie jest spotykanie się. bez jakiejś rozmowy ? ustalenia czegokolwiek


@MasterVegito: serio serio. nie uwazam zeby po jednej czy dwoch randkach byl sens blokowania sie na swiat. przynajmniej ja tak nie robie. dopoki nie zaiskrzy to nie ma sensu sie ograniczac.