Wpis z mikrobloga

Pytanie - skoro majorowi tak chce się b----ć to czemu nie wynajął sobie k---y z roksy? Przecież do 1000zł ma laskę jak marzenie, która z nim zrobi wszystko, nawet jeśli ma jakieś p------e fetysze. A tak to wydał 13 koła by zaliczyć starą brzydką raszplę do tego to mu sie nie udało.
#kononowicz #patostreamy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wowowowo: mysle ze jego to i k---a by w------a na zbity pysk... Poza tym wiesz jak strusiowi ciężko zaplacic jakies grosze np za naprawe okularów a poszedlby na k---y to by sie skonczylo takimi slowami ,, a co moze ja Ci za wszystko bd płacić! Pewnie przyszedlby z bigosem i myslal ze to wystarczy xD
  • Odpowiedz
@Wowowowo: Bo to prawiczek po czterdziestce co nawet z Roksą by się krępował gadać, a co dopiero coś działać.
Zwróc uwagę jak on się zachowywał za każdym razem jak jakaś kobieta w jego towarzystwie była. Spięty był jak plandeka na Lublinie. I w kółko gadał to swoje spermiarskie "spaniała kobieta" do każdej.
Do starej menopauzy się już przyzwyczaił i ośmielił, ale to raczej z powodu, że to ona jest taka
  • Odpowiedz
@Wowowowo: Przecież wiele razy powtarzał że on liczy na związek z uczuciem, że to jak za dotknięciem magicznej różczki zmieni jego życie, przestanie ćpać i tak dalej i tak dalej. Podkreślał że nie chce zamawiać byle czego, że już woli isć do kibla skórą ruszać XD. Ogólnie można wywnioskować że szuka kogoś kto zapełni wielką pustkę w jego życiu a roxa wiadomo przyjdzie, zrobi swoje i pójdzie. Chytremu strusiowi zostanie
  • Odpowiedz
@alfons-metody: hahah dokładnie. To ona ma płacić i być wdzięczna!! Własnie taką tendencję zauważyłem w jego wypowiedziach kiedy na przykład mówi do widzów : " Dziękuję że mogliście się spotkać z majorem / w jakis sposob poznać majora" zamiast mowić dziękuję że JA mogłem WAS poznać XD
  • Odpowiedz
@Wowowowo: bo jemu nie chodzi o jedno bzykanie i do widzenia. On liczy na coś więcej. Każdą która się wokół niego kręci/kręciła (także nieletnie czyt. Zuzia) uważa za taką która jest na niego chętna i to nie tylko pod względem seksualnym ale także matrymonialnym /uczuciowym. Choć jak wiadomo jest zgoła inaczej i chodzi im albo o atencje wykorzystując intetnetowego "celebryte"(znów przytaczam tutaj Zuzie jak i koleżankę Julke) lub korzyści materialne
  • Odpowiedz
@Saturax:

białą damą ćpuna która chciała go wydymać na jakieś umowy na lajty

Szkoda, ze to tak zapomniany epizod z historii Szkolnej. Ta umowa, to bylo mistrzostwo. Nie pozostawiala Kononowi i Szczurowi praktycznie zadnej szansy na otrzymanie calosci obiecanej kasy. Napisal to chyba ten przyglup z FB, kumpel gienka korytko, ktory podaje sie tam za prawnika.
  • Odpowiedz