Wpis z mikrobloga

Straż miejska w Krakowie
Wezwanie do usunięcia menela z klatki. Panowie strażacy miejscy przyjeżdżają po 20 minutach. Całkiem nieźle. Znajdują pana menela na schodach. Menel współpracuje, puszczają go schodami na dół sami jadą windą (10 piętro). Sprawa załatwiona
Siadam pochwalić ich na mirko a tu słyszę windę podjeżdżająca na moje piętro. Okazało się że pan menel zgubił się po drodze na dół i nie przyszedł do dzielnych strażaków na dół. Teraz muszą schodzić za nim xd A przecież umawiali się że widzą się na dole...
#krakow #strazmiejska
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mishy: I tak szczęście, że współpracował, bo mógł ich poprosić grzecznie, żeby się #!$%@?. Nie ma podstawy prawnej, by delikwenta usunąć. Menel to król życia: ma #!$%@? na mandaty, więc może pić amarenę w parku, jeździć na gapę i zesrać się w dworcowej hali.
Millenialsi zamiast tiktokerami powinni zostawać menelami. Lepsza profesja w tym kraju to tylko poseł koalicji.
  • Odpowiedz
@Mishy: korzystając z takiego wątku pochwalę się historią prawdziwą, kto w bloku w dużym mieście mieszkał ten się w cyrku nie śmieje.
Ano pewnego razu mój tata o dobrym sercu spotkał na klatce schodowej tzw. Króla Menelaosa. Tata w swojej dobroci powiedział, że menel może spokojnie spać, ale niech nie sika i nie sra na klatce. Pan menel się zgodził, warunki umowy nie były wygórowane.
Na drugi dzień rano tata
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Mishy: jaki cheeky wanker, mógłby kurde być iluzjonistą, tak #!$%@?ł wszystkich.
Tak naprawdę to nie, do roboty ich zagonić przymusowej, jak są debilami, żeby nie umieć przestać pić, łazić w smrodzie okrutnym, szczać i srać pod siebie to państwo nie powinno mieć dla nich żadnej litości.
  • Odpowiedz
@Heady1991 Twoja dobroduszność jest proporcjonalna do Twojej naiwności.

Miałem kiedyś podobne podejście bo myślałem "biedny człowiek. Na dworze tak zimno, niech się ogrzeje skoro nikomu nie wadzi."
Szybko je zmieniłem jak dowiedziałem się, że zesrał się tam gdzie spał i #!$%@?ło na 3 piętrach. Nie mógł zjechać windą i wysrać się na dworze bo po co?

Niech #!$%@?ą do przytułka jak im zimno ale pewnie by ich tam nie przyjęli bo
  • Odpowiedz
@m3n3lli może jestem naiwny, ale człowiek wydaje się po prostu bezdomny, kilka razy lazlem wieczorem do piwnicy, to tam po prostu leżał, przywitał się, zapytał czy to nie problem, że tu jest i takie tam
  • Odpowiedz