Wpis z mikrobloga

Fanatyk od dziś w Netflix

Dodany tytuł:
+ Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham (2020) [+ audio, + napisy] link
+ Fanatyk (2017) [+ audio, + napisy] link
+ Ktoś całkiem obcy (2007) [+ napisy] link
+ Małolaty na obozie (2007) [+ audio, + napisy] link

https://upflix.pl/aktualnosci/fanatyk-od-dzis-w-netflix-2020-02-12

#netflix #netflixpl #upflix #fanatyk #psiloveyou

#upflixnetflix <= tag do obserwowania/czarnolistowania
upflixpl - Fanatyk od dziś w Netflix

Dodany tytuł:
+ Do wszystkich chłopców: P.S....

źródło: comment_15814946677UWoji4XFVRof5oh5sImxp.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@upflixpl: #pasta #copypasta
Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania #!$%@? wędkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi haczyk czy kotwicę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu hak w nodze.

Druga połowa mieszkania #!$%@? Wędkarzem Polskim, Światem Wędkarza, Super Karpiem xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie wędkarskie tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla wędkarzy i kręci gównoburze z innymi wędkarzami o najlepsze zanęty itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo #!$%@?ć klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie #!$%@?ł to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu karasie jedzo guwno. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę SUM, za #!$%@? 10k postów."

"Jak jest ciepło to co weekend #!$%@? na ryby. Od jakichś 5 lat w każdą niedzielę jem rybę na obiad a ojciec #!$%@? o zaletach jedzenia tego wodnego gówna. Jak się dostałem na studia to stary przez tydzień pie**olił że to dzięki temu, że jem dużo ryb bo zawierają fosfor i mózg mi
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.